21-latka została macochą i najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii

Mimo młodego wieku Becca Keeley została macochą i tzw. przyszywaną babcią. 21-latka związała się z mężczyzną, który ma 56 lat i czworo dzieci z poprzedniego związku. Od jednego z nich jest o sześć lat młodsza.

21-letnia Becca Keeley i 56-letni Mark Mollie poznali się podczas rockowego koncertu. Pomimo dużej różnicy wieku, która wynosi 35 lat, od razu zapałali do siebie sympatią. Uczucie między nimi rosło, dlatego podczas wspólnych wakacji na Teneryfie zaręczyli się. Od sierpnia 2018 roku są małżeństwem. Tym samym Becca Keeley stała się macochą dla czworo dzieci swojego wybranka - pisze parenting.pl

21-letnia Becca Keeley jest najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii

Mark Mollie ma trzech synów oraz jedną córkę: 27-letniego Aarona, 21-letniego Jake'a, 16-letniego Lucasa i 13-letnią Emmy. Jego nowa żona jest równolatką jednego z jego synów, a jednocześnie jest o sześć lat młodsza od jego najstarszego dziecka. Niedawno jedno z dzieci 56-latka zostało rodzicem, a Becca Keeley - najmłodszą przyszywaną babcią w Wielkiej Brytanii. Kobieta została także mamą. Urodziła swojemu mężowi piąte dziecko. 

Więcej o: