Karolina Szostak bez makijażu. "Pierwszy raz widzę kobietę lepiej wyglądającą bez makijażu"

Karolina Szostak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu. Naturalność dziennikarki zachwyciła internautów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że wygląda ona lepiej bez makijażu. - Bez najlepiej. Naturalnie i mega kobieco - przyznali.

Nie da się ukryć, że Karolina Szostak ma na swoim koncie jedną ze spektakularniejszych metamorfoz w polskim show-biznesie. W czym tkwi sekret jej idealnej figury? Dziennikarka nie ukrywa, że regularnie przechodzi na post doktor Ewy Dąbrowskiej, którego zadaniem jest oczyszczenie organizmu. Efekty postu są widoczne nie tylko w sylwetce Karoliny Szostak, lecz także w kondycji jej cery. 

Zobacz wideo Karolina Szostak o swojej wadze

Karolina Szostak pokazała się bez makijażu

Karolina Szostak opublikowała na swoim Instagramie kolaż dwóch zdjęć: na jednym pozuje w pełnym makijażu, natomiast na drugim jest w zupełnie naturalnej wersji. Pod postem postanowiła zapytać swoich obserwatorów, czy nie byliby chętni na wspólny wyjazd z postem dr Dąbrowskiej w roli głównej.

Zastanawiam się, ile z was byłoby chętnych na wyjazdowy post dr Dąbrowskiej? Klimatyczne miejsce na trasie na Mazury, 180 km od Warszawy, tydzień lub dwa w kameralnym gronie? 

Uwagę internautów przykuło jednak zdjęcie dziennikarki bez makijażu, którzy byli zachwyceni tym, jak Karolina wygląda w zupełnie naturalnej wersji. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów:

Pierwszy raz widzę kobietę lepiej wyglądającą bez makijażu. Jest Pani piękna, proszę się nie malować.
Bez najlepiej. Naturalnie i mega kobieco. W tych czasach to rzadkość.
Czyli istnieją jednak kobiety, które rano bez makijażu wyglądają bosko.
Piękna kobieta, cudowny uśmiech.
Jak pięknie bez makijażu

- pisali fani Karoliny Szostak.

 
Więcej o: