Co o twoim charakterze mówi dzień urodzin? Zdradza całkiem sporo

Pamiętasz, w którym dniu tygodnia przyszłaś na świat? Jeśli nie, radzimy szybko to sprawdzić. Okazuje się, że dzień urodzin sporo zdradza na temat naszego charakteru.

Dzień urodzenia może być kopalnią wiedzy na temat usposobienia, a także naszych mocnych i słabych stron. Sprawdźcie, czy taka charakterystyka sprawdza się w waszym przypadku.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną? Prawda może cię zaskoczyć:

Urodzeni w poniedziałek

Osoby, które urodziły się w poniedziałek, wyróżniają się otwartością i spokojem, dzięki czemu ich obecność jest zazwyczaj gwarantem dobrej atmosfery. Zdarza im się jednak ulegać depresyjnym myślom i nastrojom, co zwykle zaskakuje osoby z ich otoczenia.

Urodzeni we wtorek

Z kolei urodzeni we wtorek są bardzo pewni siebie i mają wysokie poczucie własnej wartości. Jednak zdarza im się zbytnio kierować emocjami i postępować lekkomyślnie.

Urodzeni w środę

Osoby, które przyszły na świat w środę są zazwyczaj bardzo racjonalne i bystre. Świetnie radzą sobie jako kierownicy zespołów. 

Urodzeni w czwartek

Urodzonych w czwartek wyróżnia  moralność i poczucie sprawiedliwości. Źle czują się, gdy muszą kłamać lub uciekać się do oszustw. Przez innych często są postrzegane jako osoby bezkompromisowe.

Urodzeni w piątek

Natomiast osoby urodzone w piątek cechuje ogromna kochliwość. Najlepiej czują się, gdy są szczęśliwie zakochane. Oprócz tego wyróżnia je naturalny wdzięk i urok.

Urodzeni w sobotę

Urodzeni w sobotę uchodzą za osoby rzetelne i obowiązkowe. Bardzo ważną rolę w ich życiu odgrywa praca, przez co wielu z nich przejawia tendencje do pracoholizmu.  

Urodzeni w niedzielę 

Nasze zestawienie zamykają urodzeni w niedzielę. Tego typu osoby cechuje zwykle ogromny optymizm i pozytywne nastawienie. Oprócz tego są dobrymi doradcami, co przysparza im wielu przyjaciół

Więcej o: