Księżna Kate w modnej stylizacji podczas wizyty w Irlandii. Fani: "Zestaw idealny"

Księżna Kate i książę William udali się w zastępstwie królowej z oficjalną wizytą do Irlandii. Księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że jest niekwestionowaną ikoną stylu, a swoimi modowymi wyborami kreuje trendy na nadchodzące sezony.
Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w Irlandii

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków i wszystkich fanów rodziny królewskiej. Słynie ze swojego wyczucia stylu oraz perfekcyjnego łączenia ubrań z wyższej półki, z tymi pochodzącymi z popularnych sieciówek. Nie da się ukryć, że ubrania, buty czy inne dodatki, w których pojawia się księżna Kate, znikają ze sklepów w ekspresowym tempie.

Księżna Kate w modnej stylizacji podczas wizyty w Irlandii

Książęca para wylądowała na lotnisku w Dublinie, gdzie przywitała ich żona prezydenta Irlandii, Sabina Higgins. Księżna Kate od razu po wyjściu z samoloty zachwyciła swoją stylizacją. Na tę okazję wybrała dwurzędowy, podkreślający szczupłą sylwetkę płaszcz w kolorze butelkowej zieleni z ozdobnymi guzikami, a spod płaszcza widać było wzorzystą sukienkę za kolano, w różnych odcieniach zieleni. Do tego dopasowała zamszowe czółenka na obcasie i małą kopertówkę w jaśniejszym zieleni. Jeśli chodzi o włosy to postawiła na sprawdzoną fryzurę (delikatne fale), którą podkreśliła modną, grubą opaską. Księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że zieleń to absolutnie jej kolor - przypomnijmy, że wcześniej wybrała ubrania w tym kolorze na trening sprinterski.

 
Więcej o: