"Gossip Girl" - oto pierwsza aktorka, która dołączyła do obsady kontynuacji serialu "Plotkara"

"Gossip Girl" powraca! Słynny serial o uczniach prywatnego liceum na Upper East Side po 13 latach doczeka się kontynuacji. Wiemy, że "Plotkara" dostępna będzie na platformie HBO Max, a teraz zdradzono pierwszą aktorkę, która zagra w nowych odcinkach popularnego serialu.

Serial "Plotkara" powraca!

Już w tym roku na platformie HBO Max pojawią się nowe odcinki kultowego serialu "Plotkara". Taka informacja obiegła świat już kilka miesięcy temu i ucieszyła wszystkich fanów serialu. Nowa produkcja również opowiadać będzie historie nastolatków z prywatnego liceum na Upper East Side, jednak oni będą musieli zmierzyć się z nowymi problemami, które osadzone są w dzisiejszych realiach i wszechobecnych mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Metamorfoza Blake Lively w jednym z filmów

Póki co, producenci nie zdradzają, czy w nowych odcinkach "Gossip Girl" pojawią się aktorzy ze starej i dobrze znanej obsady, jednak Ed Westwick, Blake Lively, Leighton Meester czy Penn Badgley wyrazili chęć wystąpienia w kontynuacji serialu. Jedno jest natomiast pewne - w nowej wersji jako narratorkę ponownie usłyszymy Kristen Bell.

Emily Lind w obsadzie kontynuacji serialu "Plotkara"

Internet obiegła właśnie informacja o tym, kto pojawi się w jednej z głównych ról w kontynuacji "Plotkary". W postać Audrey z nowego pokolenia licealistów z Upper East Side wcieli się młoda aktorka Emily Lind. I choć z wyglądu przypomina bardziej Serenę van der Woodsen, to jej postać bardziej przypomina historię Blair Waldorf.  

Seen u soon upper east side, xoxo ;)

- napisała aktorka na swoim Instagramie.

 

Kim jest Emily Lind?

Emily Lind jest młodą aktorką, która zadebiutowała w 2008 roku, w filmie „Sekretne życie pszczół”, gdzie zagrała młodszą wersję bohaterki granej przez Dakotę Fanning. Natomiast ostatnią produkcją, w której wystąpiła, jest film "Opiekunka" - horror z Bellą Thorne w roli głównej.

Więcej o: