Joanna Liszowska w krótkich włosach i bardzo odważnej stylizacji. Fani podzieleni

Joanna Liszowska pojawiła się na wiosennej ramówce telewizji Polsat. Aktorka zaskoczyła nie tylko fryzurą, lecz także bardzo odważną stylizacją z głębokim dekoltem, która podzieliła internautów.
Zobacz wideo Małgorzata Socha o nowym sezonie serialu

4 marca 2020 roku odbyła się prezentacja wiosennej ramówki telewizji Polsat. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd chętnie pozująca do zdjęć fotoreporterom. Nie zabrakło również Joanny Liszowskiej, która swoją stylizacją wzbudziła naprawdę spore kontrowersje. 

Joanna Liszowska - nowa fryzura i odważna stylizacja na ramówce Polsatu

Joanna Liszowska pojawiła się na wiosennej ramówce telewizji Polsat i to właśnie ona skupiła na sobie uwagę fotoreporterów. Aktorka na tę okazję zmieniła swoją fryzurę i zamiast długich blond loków, postawiła na lekko pofalowanego, modnego boba. Jednak to nie nowa fryzura była największym zaskoczeniem, a jej bardzo odważna stylizacja. Joanna Liszowska pojawiła się bowiem w białym garniturze wyszywanym cekinami, którego rozpięta marynarka odsłaniała cały dekolt. Do tego dobrała sandałki na wysokim obcasie i makijaż w neutralnych kolorach. Stylizacja aktorki przypomina nieco tę wybraną przez Kim Kardashian na galę rozdania nagród Grammy.

Opinie internautów na temat stylizacji Joanny Liszowskiej są podzielone. Jedni zachwyceni byli tym, jak aktorka wyglądała tego wieczoru, inni natomiast twierdzą, że stylizacja jest kompletnie nietrafiona, a stylista popełnił wpadkę. 

Wygląda cudownie
Jakaś niekorzystna ta stylizacja, źle w tym wygląda.
Piękna kobieta i tak się skrzywdziła tą stylizacją...
Super stołówka i fryz
Masakra...
Mega!

- czytamy w komentarzach pod zdjęciami.

 
Więcej o: