Księżna Kate w kolczykach z popularnej sieciówki. Kosztują niewiele, a świetnie uzupełniają stylizację

Księżna Kate, przy okazji wizyty w Irlandii, pojawiła się w w muzeum browaru Guinnessa. Podczas tego wyjazdu oczarowała wszystkich swoimi stylizacjami. Tego wieczoru postawiła na efektowne kolczyki, które pochodzą z... sieciówki H&M.
Zobacz wideo Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William, w zastępstwie królowej, udali się z oficjalną wizytą do Irlandii. Już na lotnisku, księżna zachwyciła swoją stylizacją. Nie da się ukryć, że słynie ona ze swojego wyczucia stylu oraz perfekcyjnego łączenia ubrań z wyższej półki, z tymi pochodzącymi z popularnych sieciówek. Kobiety na całym świecie chętnie naśladują stylizacje księżnej Kate, a ubrania, buty oraz inne dodatki, w których się pojawia, szybko znikają z oferty sklepów. 

Księżna Kate w kolczykach z H&M

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii postawiła na stylizacje w kolorach zieleni - w takim zestawie pojawiła się nie tylko na lotnisku, lecz także wieczorem podczas wizyty w muzeum browaru Guinnessa, gdzie u boku męża - księcia Williama - reprezentowała brytyjską monarchię.

W odróżnieniu od poprzedniej (dziennej) stylizacji, na tę okazję księżna założyła elegancką, butelkowo zieloną sukienkę z weluru, autorstwa The Vampire’s Wife. Do tego dobrała czółenka na szpilce od Manolo Blahnika, a całość dopełniła masywnymi kolczykami, które pochodzą z popularnej sieciówki H&M i kosztują jedynie 6 funtów, czyli około 30 złotych. To świetny i modny dodatek w bardzo przystępnej cenie, który potrafi nadać stylizacji zupełnie inny charakter. 

 
Więcej o: