Pełnia Księżyca w znaku Panny - marzec 2020. Kiedy wypada i jaki będzie mieć na nas wpływ?

Pełnia Księżyca w znaku Panny to zjawisko, które będzie miało na nas naprawdę spory wpływ. Superksiężyc w znaku zodiaku sprzyja wszelkim porządkom w naszym życiu. Kiedy wypada i jakim czynnościom będzie sprzyjać? Odpowiadamy.
Zobacz wideo Jesteś osobą roszczeniową czy kulturalną? Odkryj o sobie prawdę

Pełnia Księżyca w znaku Panny - kiedy wypada i co oznacza?

Duża tarcza księżyca będzie widoczna na niebie już w Dzień Kobiet, jednak marcowa pełnia księżyca w znaku Panny osiągnie swój punkt kulminacyjny 9 marca. Nasi przodkowie wierzyli, że pełnia w marcu wróżyła nowy ład, harmonię oraz motywację do działanie - to właśnie w jej trakcie rozpoczynał się słowiański Nowy Rok. Już w nadchodzący weekend da się odczuć bezsenne noce. Jednak to nie jedyne, co odczujemy za sprawą tej pełni.  

Pełnia Księżyca w marcu 2020 - znak Panny sprzyja porządkom

Panna uznawana jest za jeden z najbardziej produktywnych ze znaków zodiaku. Cechują ją m.in. umiłowanie porządku, zorganizowanie czy gotowość do działania. Właśnie dlatego marcowy super księżyc sprzyjać będzie załatwianiu wszelkich spraw oraz obowiązków, które do tej pory się odwlekało. 

Pełnia Księżyca w w znaku Panny - czas oczyszczenia i dobrej energii

Ta marcowa pełnia księżyca będzie wpływać również na nasze relacje. Zrób porządek wśród ludzi, którymi się otaczasz - to najlepszy czas, by pozbyć się wampirów energetycznych oraz toksycznych relacji ze swojego życia. To również najlepszy czas na oczyszczenie swojej szafy. Najwyższa pora pożegnać się z ubraniami, które od miesięcy zalegają w szafie - one tylko przynoszą złą energie. Prawdą jest, że jeśli nie założyłaś czegoś przez sześć miesięcy, to już nigdy więcej nie będziesz tego nosić.

Więcej o: