Jak wygląda córka Andie MacDowell? Właśnie została modelką Chanel

Margaret Qualley, czyli córka Andie MacDowell, wzięła niedawno udział w pokazie domu mody Chanel. Jak zaprezentowała się piękna brunetka?

Chanel ma za sobą pokaz na jesień-zimę 2020/2021. Wydarzenie odbyło się 3 marca w trakcie paryskiego tygodnia mody. W pokazie wzięły udział światowej sławy modelki - m.in. Rianne Van Rompaey oraz Vittoria Ceretti. Okazuje się, że na wybiegu można było podziwiać także córkę Andie MacDowell. Modelka jakiś czas temu dołączyła do prestiżowego grona ambasadorek domu mody Chanel. 

Zobacz wideo Gwiazdy na premierze filmu

Chanel: pokaz kolekcji jesienno-zimowej

Dwudziestopięciolatka wspaniale prezentowała się na wybiegu w czasie prezentacji kolekcji na jesień-zimę 2020/2021. Czy dostrzegacie podobieństwo do słynnej mamy?

 

Kim jest Margaret Qualley?

Margaret Qualley jest córką Andie MacDowell oraz jej pierwszego męża Paula Qualleya. Pierwsze kroki w modelingu stawiała już jako szesnastolatka. Co ciekawe, Margaret jest także aktorką. W 2013 roku zadebiutowała w filmie "Palo Alto". Pojawiła się także w "Pewnego razu... w Hollywood” oraz serialu HBO „Pozostawieni”.

Z kolei jej mamę, Andie MacDowell, możecie kojarzyć z filmów takich jak: "Cztery wesela i pogrzeb", "Dzień świstaka", "Uciec przed śmiercią".

Dlaczego Ralph Lauren odwołał swój pokaz? Dowiesz się z naszego artykułu:

Więcej o: