Ridge z "Mody na sukces" skończył 68 lat. Jak Ronn Moss wygląda dzisiaj? [ZDJĘCIA]

Ronn Moss, czyli Ridge Forrester z "Mody na sukces", skończył niedawno 68 lat. Czy aktor wciąż wygląda tak dobrze, jak w czasach, gdy zaczynał przygodę z tą niezapomnianą operą mydlaną? Zobaczcie sami.

"Moda na sukces" to jedna z najpopularniejszych oper mydlanych na świecie. Serial był emitowany w prawie 100 krajach, dzięki czemu został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa. Jest to także najdłużej emitowany serial telewizyjny w Polsce. Jedną z niezapomnianych postaci z "Mody na sukces" jest Ridge Forrester, najstarszy syn Stephanie i Erica Forresterów. W tę rolę wcielił się Ronn Moss. Choć w dalszym ciągu powstają nowe odcinki "Mody na sukces", aktor pożegnał się z serialem w 2012 roku. Grał w nim aż 25 lat.

Zobacz wideo Młoda skóra na długo? Znamy na to sposoby. Wieczorna pielęgnacja cery dojrzałej

Jak wygląda dziś Ronn Moss? Serialowy Ridge Forrester jest w doskonałej formie

Ronn Moss, który odgrywał Ridge'a Forrestera, urodził się 4 marca 1952 roku. Karierę rozpoczynał jako muzyk i odniósł na tym polu duży sukces. Był członkiem zespołu Player, którego singiel "Baby Come Back" z 1978 roku przez trzy tygodnie znajdował się na pierwszym miejscu listy przebojów Billboard. Oprócz muzyki Moss zajmuje się także aktorstwem. Debiutował na dużym ekranie jako rycerz Ruggero we włoskim filmie przygodowym "Serca i zbroja" z 1983 roku. Pięć lat później przyjął rolę Ridge'a Forrestera w "Modzie na sukces" i wcielał się w niego przez kolejne dwie i pół dekady. Ronn Moss w dalszym ciągu muzykuje. W 2000 nagrał płytę "I'm your Man" zawierającą 12 piosenek o miłości, z których większość jest jego autorstwa. Co ciekawe, w 2010 roku wziął udział we włoskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", gdzie z Sarą Di Vairą zajął drugie miejsce.

Ronn Moss ma 68 lat. Trzeba przyznać, że upływ czasu jest dla niego łaskawy. Aktor i wokalista jest w świetnej formie, co udowadniają zdjęcia na jego Instagramie.

 
 
 
 
Więcej o: