Powstanie polska wersja "Przyjaciół"! Znamy fabułę i aktorów "Rekinów Warszawy"

"Rekiny Warszawy" mają być polską odpowiedzią na amerykański serial "Przyjaciele". Znamy już fabułę oraz aktorów, którzy wystąpią w głównych rolach.
Zobacz wideo Z okazji rocznicy

"Przyjaciele" to serial, którego premiera miała miejsce 25 lat temu. Chociaż ostatni sezon został wyemitowany w 2004 roku, to do tej pory produkcja ma rzeszę wiernych fanów. W maju 2020 roku na platformie HBO Max pojawi się nawet specjalny odcinek kultowego serialu. Ponownie w głównych rolach zobaczymy Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisę Kudrow, Matt LeBlanca, Davida Schwimmera i Mathhew Perry'ego.

"Rekiny Warszawy" mają być polską wersją "Przyjaciół" - fabuła i aktorzy

"Rekiny Warszawy" mają być polską odpowiedzią na amerykański serial. Fabuła produkcji ma skupić się na życiu współczesnych 30-latków. Podobnie jak w "Przyjaciołach" zobaczymy trzy główne postaci kobiece i trzy męskie.

 

W rolach głównych mają wystąpić młodzi aktorzy: Agnieszka Wrona, Monika Śniegucka, Agnieszka Brzezińska, Piotr Zwolski, Sebastian Przybylski i Jakub Sporek. Scenariusz jest już gotowy, powstało nawet kilka odcinków roboczych serialu. Odtwórcy głównych ról mają nadzieję, że premiera będzie miała miejsce jeszcze przed wakacjami 2020.

Więcej o: