Dzień Kobiet. Poznaj najlepsze promocje z tej okazji. Są Rossmann i Sephora [LISTA]

Dzień Kobiet to doskonała szansa dla wielu pań, aby kupić dużo taniej: kosmetyki, ubrania, dodatki, biżuterię itp. Z okazji święta sklepy przygotowały bowiem specjalne promocje i obniżki cen. Mamy listę wybranych sklepów.

Dzień Kobiet już tuż tuż. W tym roku to wyjątkowe, międzynarodowe święto przypada akurat w najbliższą niedzielę. W wielu krajach obchodzone jest bowiem właśnie 8 marca, w Polsce również.

Dzień kobiet to święto, które służy wyjątkowemu uhonorowaniu kobiet. Ustanowiono je jako wyraz szacunku dla tzw. płci pięknej. Tego dnia mężczyźni zazwyczaj wręczają paniom kwiaty i drobne upominki. Dodatkowo składają im również życzenia. Skąd się wziął Dzień Kobiet? Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Zobacz wideo Poznaj proste i szybkie prezenty Last Minute na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet - promocje, obniżki, oferta promocyjna [lista]

Dzień Kobiet to okazja dla wielu pań, aby kupić swoje ulubione kosmetyki, nowe ubrania, biżuterię itp. dużo taniej. Niektóre sklepy przygotowały bowiem promocje i duże zniżki na to wyjątkowe święto.

Przed wami lista promocji i obniżek sklepów z okazji Dnia Kobiet:

  • Lidl: kwiaty w niższych cenach,
  • Biedronka: kwiaty i perfumy w niższych cenach,
  • Rossmann: aktualnie trwa festiwal promocji na kosmetyki do włosów (trwa od 1 do 15 marca),
  • Hebe: promocja -40 procent na wybrane marki makijażowe (trwa od 5 do 11 marca), dodatkowo promocja -60 procent na wszystkie zapachy damskie (trwa do 11 marca),
  • Sephora: promocja -30 procent na wybrane kosmetyki bestsellerowe, 
  • Douglas: z okazji Dnia Kobiet trwa Ladies shopping week, czyli do -70 procent na wybrane kosmetyki (trwa do 8 marca), dodatkowo promocja -20 procent na wszystkie zapachy damskie,
  • Empik: promocja 1+1: przy zakupie 2 produktów za ten drugi tańszy zapłacimy 2 grosz (trwa do 8 marca),
  • Gatta: obniżka -20 procent na cały asortyment przy zakupach za minimum 80 zł.
Więcej o: