Narzeczony rzucił ją, bo, jego zdaniem, była za gruba. Schudła i została miss Wielkiej Brytanii

Jen Atkin ważyła 112 kg, przez co rzucił ją narzeczony, uznając kobietę za "grubą". Ta schudła prawie połowę i... wygrała konkurs Miss Wielkiej Brytanii. Zmiana godna podziwu!

Jen Atkin jeszcze niedawno wyglądała, jak zupełnie inna osoba. Swoją niesamowitą historią podzieliła się z brytyjskim dziennikiem "The Sun". 26-latka, która mieszka w Grimsby, jakiś czas temu ważyła bowiem 112 kg. Kompletnie nie dbała o to, co jadła i nie przepadała za regularną aktywnością fizyczną. Jedna rzecz sprawiła, że Jen Atkin zmieniła swoje życie o 180 stopni. Za tym poszła zmiana jej sylwetki i... niedawna wygrana w konkursie Miss Wielkiej Brytanii.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zdradziła, jak dba o swoją figurę

Jen Atkin ważyła 112 kg, przez co rzucił ją chłopak, bo uznał ją "za grubą"

Jen Atkin pochłaniała ogromne ilości kalorii. Zjadała pizzę bądź też dużą porcję makaronu, a następnie jeszcze całą tabliczkę czekolady. Jej podstawową żywnością były fast foody, zarówno na co dzień, jak również w weekendy. Poza jedzeniem jej ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu było oglądanie telewizji.

Przykład 26-latki pokazuje jednak, że każdy może zmienić swoje nawyki, sylwetkę i tym samym życie. Ważącą 112 kg Jen Atkin rzucił narzeczony. Kiedy się poznali w 2011 roku, kobieta była lżejsza. Dziewięć lat temu ważyła bowiem 92 kg. Po jakimś czasie narzeczony uznał, że jego ukochana jest "za gruba", przez co postanowił się z nią rozstać. Od tego momentu kobieta zaczęła dbać o figurę, zmieniając swoje podstawowe nawyki.

W dniu jego odejścia pomyślałam, że mój świat właśnie się kończy. Płakałam całymi tygodniami i zajadałam smutek

– przyznała 26-latka.

Po jakimś czasie Jen Atkin postanowiła wziąć się w garść i zmienić coś w swoim życiu. Zaczęło się od odchudzania. 26-latka zmieniła nie tylko dietę, ale zaczęła również chodzić na siłownię.

Rozstanie było najlepszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła

- podsumowała Jen Atkin.

Jen Atkin schudła i wygrała konkurs Miss Wielkiej Brytanii

Jen Atkin schudła niemal o połowę i wystartowała w konkursie Miss Wielkiej Brytanii. Co ciekawe zdobyła w nim pierwsze miejsce.

 
Chociaż moje ciało zmieniło się tak bardzo, to uważam, że moja osobowość nie uległa zmianie. I to właśnie mi pomogło. Sędziowie mogli zobaczyć, kim naprawdę jestem

- dodała na koniec 26-letnia Jen Atkin.

Więcej o: