Klara Lewandowska zabrała mamie kosmetyczkę. Anna Lewandowska nie mogła powstrzymać śmiechu

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie urocze nagranie swojej córki Klary, która zabrała jej kosmetyczkę i zaczęła się malować. Co ciekawe, Klara doskonale wiedziała, jak używać poszczególnych produktów.
Zobacz wideo Klara Lewandowska trenuje z mamą

Anna Lewandowska spędziła Dzień Kobiet w rodzinnym gronie. Najpierw wraz z córką Klarą wybrała się na spacer, z którego relacje opublikowała na swoim Instagramie. Trenerce udało się uchwycić na nagraniu Klarę, która po pomalowaniu ust pomadką ochronną, zaczęła podskakiwać i śpiewać świąteczny przebój "Jingle bells". Jednak to był dopiero początek.

Klara Lewandowska zabrała mamie kosmetyczkę. Co na to Anna Lewandowska?

Po nagraniach Ani Lewandowskiej widać, że Klara jest niezwykle rezolutną dziewczynką. Nie tylko mówi w kilku językach, lecz także doskonale wie, do czego służą poszczególne kosmetyki znajdujące się w kosmetyczce mamy. Po wspólnym spacerze, Anna Lewandowska nagrała córeczkę, jak ta maluje się jej kosmetykami, co opublikowała na swoim InstaStories. Klara doskonale wiedziała, jak obchodzić się z pudrem oraz gąbeczką do makijażu - bardziej uroczych kadrów już dawno nie widziałyśmy. Córka Ani i Roberta Lewandowskich nie bez powodu dobrała się do kosmetyczki swojej mamy. Wraz z rodzicami szykowała się bowiem na mecz Bayernu Monachium.

Klara Lewandowska zabrała mamie kosmetyczkęKlara Lewandowska zabrała mamie kosmetyczkę https://www.instagram.com/annalewandowskahpba

Więcej o: