Meghan Markle w modnej, plisowanej sukience. Ten model wyprzedaje się ze sklepu ekspresowo

Meghan Markle i książę Harry pojawili się ostatnio na spotkaniu w pałacu Buckingham. To jedne z ostatnich obowiązków, które wykonują jako członkowie rodziny królewskiej. Na tę okazję, Meghan wybrała plisowaną sukienkę w kolorze jasnego toffi. Model wyprzedaje się ze sklepu niczym świeże bułeczki.

Meghan Markle i książę Harry polecieli do Londynu, by na prośbę królowej Elżbiety II po raz ostatni, jako wysocy rangą członkowie rodziny królewskiej uczestniczyli w wydarzeniach zorganizowanych w opactwie Westminster. Przy okazji wizyty w Wielkiej Brytanii, Meghan i Harry spotkali się również z młodymi brytyjskimi aktywistami - przedstawicielami organizacji Queen’s Commonwealth Trust. Podczas tego spotkania, Meghan Markle ubrana była w modną sukienkę z plisami, na punkcie której kobiety oszalały.

Zobacz wideo Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle w modnej, plisowanej sukience. Ile kosztuje i gdzie można ją kupić?

Obowiązki, które teraz sprowadziły Meghan Markle i księcia Harry'ego do Londynu są ostatnimi, które wypełnili tuż przed "odejściem" z rodziny królewskiej - po powrocie do Vancouver ich rola w zostanie ograniczona do minimum. 

Na spotkanie z młodymi Brytyjczykami, Meghan wybrała plisowaną, asymetryczną sukienkę w kolorze jasnego toffi, marki Preen by Thornton Bregazzi. Model, na który postawiła Markle, kosztuje 925 funtów, czyli ponad 4,5 tys. złotych. Mimo stosunkowo wysokiej ceny, po publikacji zdjęć aktorki, kreacja zaczęła znikać ze sklepu internetowego w ekspresowym tempie. W sprzedaży online, dostępny jest jedynie rozmiar XS, a i ten może być wkrótce wyprzedany.

Zobacz: Te plisowane sukienki możesz kupić taniej!

 
Więcej o: