Billie Eilish nagrała odważne wideo. Poruszyła temat 'body shaming'

Billie Eilish, na jednym ze swoich ostatnich koncertów, postanowiła pokazać publicznośći odważne nagranie, na którym porusza bardzo istotne tematy świadomości własnego ciała oraz body shaming'u. - Kochamy Cię! Jesteś idealna - pisali fani na Instagramie.

Billie Eilish przebywa obecnie na trasie koncertowej, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów wokalistki. Podczas występu w Miami, Billie Eilish przygotowała bowiem dla swoich widzów odważną niespodziankę, za pomocą której poruszyła bardzo ważny temat.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o hejcie

Billie Eilish pokazała odważne wideo na temat body shaming'u

Podczas koncertu Billie Eilish w Miami wyświetlono wideo z artystką w roli głównej. Na nagraniu Billie Eilish powoli pozbywa się kolejnych ubrań ze swojego ciała, pokazując tym samy coraz więcej. Oprócz tego, w tle usłyszeć można cichy monolog artystki. - Czego ode mnie chcecie? Dlaczego nie uciekacie ode mnie? Nad czym się zastanawiacie? Co wiecie? - pytała.

Billie Eilish swoim nagraniem chciała zwróciła uwagę na obecny w dzisiejszym świecie problem body shaming'u. Ponadto przyznała (z własnego doświadczenia), że coraz częściej jesteśmy oceniani przez pryzmat noszonych ubrań

Niektórzy nienawidzą mojego stylu, inni go chwalą. Niektórzy wykorzystują go, aby krytykować innych. Niektórzy nieustannie krytykują mnie 

- przyznaje Billie Eilish.

Nagranie z koncertu w ekspresowym tempie obiegło cały internet. Ma ono na celu wsparcie młodych dziewczyn na całym świecie i dodanie otuch tym osobom, które na co dzień spotykają się ze zjawiskiem body shaming'u.

 
Więcej o: