Królowa Elżbieta II w odważnej, młodzieżowej kreacji. Spójrzcie tylko na te piękne, wiosenne kolory!

Królowa Elżbieta II zaskoczyła ostatnio wszystkich, pokazując się w kolorowej, młodzieżowej stylizacji. Kobieta nie przyzwyczaiła nas bowiem do takiego widoku.

Królowa Elżbieta II na początku tego tygodnia otrzymała Order Świętego Jana Jerozolimskiego w czasie audiencji u profesora Marka Comptona. Jednak szczególną uwagę wszystkich przykuło coś zupełnie innego. Chodzi o stylizację królowej Elżbiety II. Kobieta bowiem bardzo rzadko decyduje się na tak odważne kolory! Sami zobaczcie:

Zobacz wideo Co będzie dalej z Harrym i Meghan?

Królowa Elżbieta II w kolorowej, młodzieżowej stylizacji

Królowa Elżbieta II pojawiła się na uroczystą ceremonię wręczenia Orderu Świętego Jana Jerozolimskiego w stylizacji, której nie powstydziłaby się żadna fashionistka. Kobieta postawiła na odważną, kolorową, młodzieżową stylizację i tym samym zaskoczyła wszystkich. Trzeba przyznać, że prezentowała się doskonale. Widać, że królowa Elżbieta II poczuła zbliżającą się wiosnę.

Królowa Elżbieta w odważnej sukience

Tego dnia królowa Elżbieta II postawiła na żywe, intensywne kolory i to był strzał w 10! Kobieta miała na sobie luźną sukienkę o prostym kroju, długich rękawach i długości za kolano. Uwagę zwracają przede wszystkim kolory stylizacji: fuksja i ciemny róż wpadający w czerwień.

Królowa Elżbieta II całość kreacji uzupełniła eleganckimi, czarnymi czółenkami na niewysokim obcasie. Urozmaiceniem kreacji był sznur pereł, duże kolczyki oraz broszka. Trzeba przyznać, że królowa Elżbieta w tak kolorowej i odważnej, jak na siebie, kreacji prezentowała się znakomicie. Jak wam się podoba? Jak oceniacie kolorową sukienkę królowej Elżbiety II?

 
Więcej o: