Królowa Elżbieta II w odważnej, młodzieżowej kreacji. Spójrzcie tylko na te piękne, wiosenne kolory!

Królowa Elżbieta II zaskoczyła ostatnio wszystkich, pokazując się w kolorowej, młodzieżowej stylizacji. Kobieta nie przyzwyczaiła nas bowiem do takiego widoku.

Królowa Elżbieta II na początku tego tygodnia otrzymała Order Świętego Jana Jerozolimskiego w czasie audiencji u profesora Marka Comptona. Jednak szczególną uwagę wszystkich przykuło coś zupełnie innego. Chodzi o stylizację królowej Elżbiety II. Kobieta bowiem bardzo rzadko decyduje się na tak odważne kolory! Sami zobaczcie:

Zobacz wideo Co będzie dalej z Harrym i Meghan?

Królowa Elżbieta II w kolorowej, młodzieżowej stylizacji

Królowa Elżbieta II pojawiła się na uroczystą ceremonię wręczenia Orderu Świętego Jana Jerozolimskiego w stylizacji, której nie powstydziłaby się żadna fashionistka. Kobieta postawiła na odważną, kolorową, młodzieżową stylizację i tym samym zaskoczyła wszystkich. Trzeba przyznać, że prezentowała się doskonale. Widać, że królowa Elżbieta II poczuła zbliżającą się wiosnę.

Królowa Elżbieta w odważnej sukience

Tego dnia królowa Elżbieta II postawiła na żywe, intensywne kolory i to był strzał w 10! Kobieta miała na sobie luźną sukienkę o prostym kroju, długich rękawach i długości za kolano. Uwagę zwracają przede wszystkim kolory stylizacji: fuksja i ciemny róż wpadający w czerwień.

Królowa Elżbieta II całość kreacji uzupełniła eleganckimi, czarnymi czółenkami na niewysokim obcasie. Urozmaiceniem kreacji był sznur pereł, duże kolczyki oraz broszka. Trzeba przyznać, że królowa Elżbieta w tak kolorowej i odważnej, jak na siebie, kreacji prezentowała się znakomicie. Jak wam się podoba? Jak oceniacie kolorową sukienkę królowej Elżbiety II?

 
Więcej o:
Komentarze (8)
Królowa Elżbieta II w odważnej, młodzieżowej kreacji. Spójrzcie tylko na te piękne, wiosenne kolory!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zsa-zsa

  Oceniono 7 razy 5

  Kilka akapitów fatalnie napisanego tekstu o sukience, podczas gdy treść możnaby ująć w jednym zdaniu.

  Takie wypociny powinny być poprzedzane ostrzeżeniem: uwaga - artykuł watowany.

 • Gość: karracena

  Oceniono 6 razy 4

  "Królowa Elżbieta II w czasie audiencji u profesora"?
  "Kobieta"???
  Ludzie, idźcie do łopat, nie piszcie już więcej...

 • Gość: Ola

  0

  A to tak teraz młodzież się ubiera???

 • batista69

  Oceniono 7 razy -3

  Świetna kreacja, zaiste! Doskonale odwraca uwagę od coraz wyraźniej uwidaczniającego się na jej plecach grzebienia grzbietowego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX