Rossmann ogranicza sprzedaż wybranych produktów. Jako pierwsza sieć sklepów w Polsce

Rossmann wprowadził od dzisiaj ograniczenia w sprzedaży wybranych produktów. Chodzi przede wszystkim o mydła i żele antybakteryjne.

Rossmann właśnie postanowił wprowadzić limity na zakup niektórych produktów. Zmiany wchodzą od dzisiaj, czyli piątku, dla wszystkich klientów. Chodzi między innymi o mydła i żele antybakteryjne. Teraz jedna osoba będzie mogła kupić naraz maksymalnie trzy sztuki.

Zobacz wideo Jak samodzielnie zrobić pięknie wyglądające i pięknie pachnące mydełka? Odpowiedź w naszym wideo

Rossmann wprowadza limity w sprzedaży

Rossmann postanowił wprowadzić limity w sprzedaży mydeł oraz żeli antybakteryjnych do maksymalnie trzech sztuk. Również papier toaletowy, a także ręczniki papierowe nie będą już dostępne w sprzedaży bez żadnych ograniczeń. Decyzje taką podjęto z powodu masowego wykupywania przez ludzi wyżej wymienionych produktów. Półki w całej Polsce świecą pustkami. Potwierdziła to rzeczniczka firmy Agata Nowakowska dla Onet.pl.

W warszawskim Rossmannie przy rondzie Wiatraczna półki po mydle świecą pustkami.W warszawskim Rossmannie przy rondzie Wiatraczna półki po mydle świecą pustkami. Gazeta.pl

Z uwagi na aktualną sytuację w kraju wprowadziliśmy obecnie we wszystkich drogeriach w Polsce możliwość zakupienia maksymalnie trzech sztuk tego samego produktu. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do naszej prośby. Decyzja ta jest podyktowana naszą troską o wszystkich klientów - chcemy, żeby każdy mógł u nas zakupić to, czego potrzebuje

- czytamy w oficjalnym komunikacie sieci drogerii Rossmann, który uzyskał portal "Elle".

W Rossmannie przy rondzie Wiatraczna zabrakło też papieru toaletowego i ręczników papierowych.W Rossmannie przy rondzie Wiatraczna zabrakło też papieru toaletowego i ręczników papierowych. Gazeta.pl

Rossmann publikuje oświadczenie

Oficjalny komunikat pojawił się także na facebookowym profilu drogerii. Poinformowano w nim o ograniczeniach w zakupach, ale także o tym, że promocja na kosmetyki do makijażu zostaje odwołana. 

Planowaliśmy ją na pierwszy dzień wiosny - na 21 marca, o czym już zaczęto mówić w sieci. Nie chcemy jednak kusić Was w tym trudnym czasie takimi akcjami. Jak wiecie - jeśli możesz #zostanwdomu. Nie warto ryzykować zdrowiem swoim i swych bliskich!

- czytamy.

Więcej o: