Katarzyna Zielińska podrzuciła pomysł wszystkim tym, którzy boją się utyć. "Jest Pani niesamowita!"

Kasia Zielińska opublikowała na swoim Instagramie zabawny filmik, przy pomocy którego, w humorystyczny sposób, chciała podsunąć pomysł na spalanie kalorii podaczas siedzenia w domu. Fani są zachwyceni poczuciem humoru aktorki.
Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie

Katarzyna Zielińska jest jedną z popularniejszych polskich aktorek. Przez fanów uwielbiana jest nie tylko za swój talent aktorski, lecz także poczucie humoru oraz ogromny dystans do samej siebie, co nie raz udowodniła publikując swoje stare zdjęcia. Kasia Zielińska jak mało kto potrafi rozbawić swoich obserwatorów na Instagramie. Nie inaczej było również i tym razem.

Katarzyna Zielińska podrzuciła pomysł wszystkim tym, którzy boją się utyć

Katarzyna Zielińska postanowiła podsunąć swoim obserwatorom, którzy obawiają się przybrania dodatkowych kilogramów, pomysł na ćwiczenia w domu i opublikowała na Instgramie zabawny filmik, na którym mężczyzna polewa płytki w kuchni olejem i wodą, by móc chodzić w miejscu. - Kochani, w domu też można ćwiczyć. Podrzucam pomysły. Dla wszystkich, którzy boją się utyć - napisała pod filmikiem.

Post opublikowany przez aktorkę jak zwykle rozbawił jej fanów do łez. Pod publikacją pojawiło się mnóstwo emotikonek płaczących ze śmiechu, a także wiele komentarzy od internautów ceniących sobie poczucie humoru Katarzyny Zielińskiej.

Pani Kasiu, jest Pani niesamowita!
Pełna profeska przy tym pięty będą gładkie
Ha ha ha
Super pomysł!

- czytamy w komentarzach pod postem na Instagramie.

 
Więcej o: