Kolor oczu. Co mówi o tobie kolor oczu?

Pokaż mi swoje oczy, a powiem ci kim jesteś. Co mówi o nas kolor tęczówki? Wbrew pozorom bardzo dużo. Dowiedz się, co cechuje posiadaczy niebieskich, zielonych i brązowych oczu.

Oczy są zwierciadłem duszy - tak się mówi. I wiele w tym prawdy. Jak się okazuje, kolor tęczówki może o nas naprawdę wiele powiedzieć, o naszej osobowości, temperamencie i o naszym charakterze. Pokaż mi swoje oczy, a powiem ci kim jesteś. Z naszego tekstu dowiesz się, co mówi o tobie kolor oczu. Prosimy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Długie, gęste i podkręcone rzęsy - poznaj najlepsze sposoby

Co mówi o tobie kolor oczu? Niebieskie oczy

Niebieskie oczy mają zazwyczaj osoby, które uchodzą za bardzo silnie psychiczne. Pomimo dużej wrażliwości, są też jednocześnie odporni na różne bodźce z zewnątrz. Zawsze działają według własnych preferencji i przekonań. Są też nieco skryci, przez co otoczenie często odbiera ich jako zamkniętych w sobie. Kiedy jednak już się otworzą i zaufają komuś, są bardzo szczery i bezpośredni. Bardzo ważne jest też dla nich życie duchowe, które starają się nieustannie rozwijać.

Co mówi o tobie kolor oczu? Zielone oczy

Osoby o zielonym kolorze oczy uchodzą zwykle za bardzo atrakcyjne. Są nieco tajemnicze, ale jednocześnie też pełne pozytywnej energii, dzięki czemu mocno przyciągają do siebie innych ludzi. Uwielbiają stawiać czoła wyzwaniom. Są też bardzo towarzyskie i chętnie zawierają nowe znajomości. Podróże to ich żywioł. Posiadacze zielonych oczu bardzo cenią sobie niezależność. Są też niezwykle kreatywne i zaradne, co sprawia, że szybko rozwiązują problemy. Osoby z zielonymi oczami cechuje duża spontaniczność w życiu, przez co niektórzy traktują ich jako nieprzewidywalnych.

Co mówi o tobie kolor oczu? Brązowe (piwne) oczy

Brązowe oczy należą najczęściej do osób otwartych, gadatliwych i generalnie bardzo towarzyskich. Uwielbiają przy tym dobrą zabawę i rozrywkę. Są też jednocześnie odpowiedzialne i obowiązkowe, więc dobrze radzą sobie w pracy. Przy czym muszą lubić to, co robią zawodowo. Osoby, które mają brązowe włosy są uczciwe i prawdomówne. Mają również swoją opinię na każdy temat, której zawsze zażarcie i uparcie bronią. Potrafią być wierne i lojalne, dzięki czemu spokojnie można im zaufać. Ich temperament sprawia jednak, że zdarza się im wybuchnąć gniewem. Na szczęście szybko się uspokajają i wracają do równowagi.

Więcej o: