Sandra Kubicka stworzyła własne perfumy. Kiedy będą w sprzedaży? "Tak bardzo nie mogę się doczekać!"

Sandra Kubicka nie przestaje zaskakiwać. Modelka konsekwentnie od kilku lat rozwija swoją karierę nie tylko na płaszczyźnie modelingu. Już wkrótce światło dzienne ujrzy bowiem jej pierwsza kolekcja perfum.

Sandra Kubicka to jedna z niewielu polskich modelek, która robi międzynarodową karierę i odnosi coraz to kolejne sukcesy - przypomnijmy, że Sandra znalazła się w rankingu stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki. Choć na co dzień mieszka w Miami, to regularnie przyjeżdża do Polski, by również tu podejmować się ciekawych projektów - a jeden z nich już wkrótce będzie miał swoją premierę.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o przygotowaniach do ślubu

Sandra Kubicka stworzyła własne perfumy

Już jakiś czas temu, Sandra Kubicka stworzyła własną kolekcję sukienek we współpracy z marką Sugarfree, która cieszyła się ogromnym powodzeniem oraz zainteresowaniem kobiet. Tym razem, modelka postanowiła pójść o krok dalej i stworzyła własne perfumy. Sandra Kubicka nie zdradza jeszcze, kiedy pojawią się one w sprzedaży, jednak po coraz częstszych postach i zapowiedziach na Instagramie, możemy się domyślać, że będzie można je kupić już niebawem. 

Wczoraj kręciliśmy reklamę do... moich nowych perfum! tak bardzo nie mogę się doczekać! Łapka w górę kto chce pierwsza butelkę!

- napisała modelka na Instagramie.

Po komentarzach na Instagramie widać, że fani Sandry już nie mogą doczekać się jej autorskich zapachów:

Czekam!
Od razu kupię kilka.
Czekam z niecierpliwością!
Wow, super. Gratulacje! Czekam z niecierpliwością!
Ale zaskoczenie!

- czytamy w komentarzach pod postami. 

 
Więcej o: