Dagmara Kaźmierska już tak nie wygląda. Nowa fryzura "królowej życia" zaskoczyła fanów

Dagmara Kaźmierska zdecydowała się na odważną metamorfozę. 'Królowa życia', z okazji setnego odcinka programu, znacznie skróciła swoje włosy. Jak wygląda teraz?
Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o swoim zdrowiu

Nie ma wątpliwości, że Dagmara Kaźmierska jest jedną z barwniejszych i najpopularniejszych postaci programu "Królowe życia". Oprócz programu, kulisami swojego życia dzieli się również w social mediach. To właśnie na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 787 tys. obserwatorów, publikuje zdjęcia oraz filmiki, które ukazują jej codzienność. Nic więc dziwnego, że to fani na Instagramie dowiedzieli się jako pierwsi o metamorfozie Dagmary.

Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Jeszcze do niedawna Dagmara Kaźmierska miała długie włosy, jednak ta fryzura jest już nieaktualna. "Królowa życia" zdecydowała się na ostre cięcie i teraz jej włosy sięgają do ramion - to modny i uwielbiany przez kobiety long bob. Skąd taka decyzja o zmianie fryzury? Dagmara Kaźmierska chciała w ten sposób uczcić setny odcinek programu, a widzowie jubileuszowego odcinka programu będą świadkami skracania włosów Dagmary. Nowa fryzura 'królowej życia' zachwyciła jej fanów, którzy na Instagramie nie szczędzili jej komplementów i ciepłych słów odnośnie setnego odcinka programu:

Czekam z niecierpliwością
Będę oglądać!
Przeczuwam, że odcinek będzie super
Ten odcinek powinien trwać dłużej z racji tego, że setny

- czytamy w komentarzach pod zapowiedzią odcinka.

 
Więcej o: