Paulina Krupińska w super modnych szpilkach. Teraz możecie takie kupić za połowę ceny

Paulina Krupińska-Karpiel od niedawna jest jedną z prowadzących "Dzień dobry TVN". W jednym z ostatnich odcinków, który prowadziła, zachwyciła fanów swoją stylizacją, a przede wszystkim butami. Te szpilki to hit tegorocznej wiosny!

Paulina Krupińska od 5 marca 2020 r. występuje w zupełnie nowej roli. Wraz z Damianem Michałowskim prowadzi ona bowiem popularny program śniadaniowy w telewizji TVN. Po opiniach w Internecie możemy wnioskować, że ten duet naprawdę skradł serca telewidzów. - Super brawo, świetna para prowadzących! Na poziomie, bez głupkowatych pytań....BRAWO! - czytamy w komentarzach na Instagramie Pauliny.

Zobacz wideo Paulina Krupińska i Damian Michałowski o "DDTVN"

Paulina Krupińska w super modnych szpilkach

Nie da się ukryć, że internautki zwracają również uwagę na stylizacje, w których występuje Paulina Krupińska. Szczególną uwagę zwróciły ostatnio modne szpilki ozdobionymi motywem, które przypomina nieco kolorowe lastryko. Buty, które zwróciły uwagę fanek Pauliny to model, który pochodzi z aktualnej oferty polskiej marki Kazar. Jaka jest cena szpilek? W regularnej cenie należałoby zapłacić za nie aż 499 zł, jednak przy okazji sezonowej wyprzedaży, można je kupić o połowę taniej, czyli za 249 zł. Choć zakupy stacjonarne nie są obecnie możliwe, to z powodzeniem można zamówić je w sklepie online.  

 
Więcej o: