Które znaki zodiaku mają tendencję do bycia zwariowaną eks?

Koniec związku z niektórymi znakami zodiaku może być znacznie trudniejszy i bardziej skomplikowany, niż z innymi. Sprawdź, czy twój znak zodiaku determinuje twoje skłonności do bycia zwariowaną eks.
Zobacz wideo Jaką jesteś osobą? Prawda może cię zaskoczyć

Byk

Zodiakalne Byki są z natury uparte i mają skłonności do zazdrości. Takie też bywają w związkach. Jeśli próbujesz rozstać się z Bykiem, ten udaje, że nie dociera do niego to, co mówisz. Póki dosadnie nie powiesz temu znaku zodiaku, że to koniec, będzie udawał, że nic takiego się nie dzieje.

Panna

Panny są perfekcjonistkami i uwielbiają panować każdy aspekt swojego życia. W związku bywają czasem przewrażliwione, a jeśli coś nie idzie po ich myśli potrafią wpaść w szał. Porzucone Panny nie dadzą o sobie tak łatwo zapomnieć i z pewnością po rozstaniu będą próbować odegrać się na swoim eks.

Ryby

Ryby to jedne z bardziej pamiętliwych znaków zodiaku. Nie wybaczają zerwania i nie ma co liczyć na dobre relacje z nimi po rozstaniu. Ryby potrafią również dać nauczkę za odrzucenie ich uczuć. Jeśli więc zrywasz z zodiakalną Rybą, miej się na baczności.

Lew

Lwy to jedne z silniejszych znaków zodiaku. Nawet jeśli to nie one podejmują decyzję o rozstaniu, to potrafią całą sytuację obrócić tak, że to osoba, która zdecydowała się zakończyć relację czuje się jak głupiec. Oprócz tego, jeszcze długo po rozstaniu, Lew będzie robił tak, by eks pożałował, że się z nim rozstał.

Rak

Raki bardzo szybko angażują się w związek i przywiązują do drugiej osoby. Ten znak zodiaku długo przeżywa rozstanie i nie odpuści, póki partner nie wytłumaczy dokładnie powodu rozstania. Niestety, jedna rozmowa nie wystarczy. Rakom bardzo często trzeba kilkukrotnie i dosadnie wyjaśnić, dlaczego to już koniec. Dopiero kiedy do nich dotrze, odpuszczą i pogodzą się z nową sytuacją.

Więcej o: