Małgorzata Kożuchowska pokazała home office. Fani zwrócili jednak uwagę na jej skarpetki

Małgorzata Kożuchowska pokazała na swoim Instagramie jak wygląda jej praca z domu. Trzeba przyznać, że ten home office robi wrażenie. Fani jednak zwrócili uwagę na skarpetki aktorki, które skradły ich serca.

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak większość gwiazd polskiego show-biznesu, apeluje do swoich fanów, by pozostawali w domach. Sama również daje dobry przykład i pracuje zdalnie. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała, jak od kulis wygląda jej home office. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Małgorzata Kożuchowska pokazała home office

Małgorzata Kożuchowska jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami różnymi momentami ze swojego życia. Ostatnio postanowiła pokazać internautom swoje domowe biuro, które naprawdę robi wrażenie. Z czego się składa home office aktorki? Znalazł się tam elegancki stolik, laptop, duża i stylowa pufa, a także profesjonalna lampa. Mimo, że przygotowane stanowisko pracy robi ogromne wrażenie, to uwagę fanów aktorki przykuło zupełnie coś innego. 

Ważne spotkania na Home Office

- napisała Małgosia w opisie pod zdjęciem.

Obserwatorzy Małgorzaty Kożuchowskiej zwrócili bowiem uwagę na jej skarpetki, które niezwykle przypadły im do gustu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

I te miłosne skarpetki.
Pani Małgosiu zaj**iste skarpetki!
I ten luz w skarpetach!
Skarpetki najlepsze <3
Super skarpetki!

- pisali fani pod zdjęciem.

 
Więcej o: