Twój znak zodiaku zdradza, jak zmieniasz się będąc w nowym związku

Nowa miłość z pewnością wpływa na każdego z nas. Okazuje się jednak, że każdy znak zodiaku zmienia się w nowym związku trochę inaczej. Sprawdź (z przymrużeniem oka), czy nowa relacja sprawia, że stajesz się lepszą wersją siebie, czy może jest zupełnie inaczej.
Zobacz wideo Jaką jesteś osobą? Prawda może zaskoczyć

Koziorożec

Każdy związek sprawia, że zodiakalne byki po prostu promienieją, a uśmiech nie schodzi im z twarzy. Miłość dodaje Koziorożcom skrzydeł, sprawia, że stają się bardziej odważne i często decydują się na rzeczy, o których normalnie nawet by nie pomyśleli. 

Wodnik

Wodniki w nowym związku stają się lepszą wersją siebie. Rozwijają pasję, czytają książki, edukują. Ten znak zodiaku rozpoczyna nowym związkiem kolejny etap w życiu. To moment, kiedy Wodniki skupiają się nie tylko na miłości, lecz także na sobie.

Ryby

Ryby to niepoprawni romantycy. Nowa miłość to moment, kiedy czują się jak w romantycznym filmie. Randki, wspólne spacery, czułe gesty i motyle w brzuchu. W przypadku zodiakalnych Ryb, nowy związek totalnie zawraca im w głowie.

Baran

Osoby spod znaku Barana poświęcają partnerowi tyle uwagi, ile to możliwe. Ekscytacja nowym związkiem przejmuje u nich kontrolę nad zachowaniem. Po jakimś czasie jednak spuszczają z tonu i zauważają, że takie zachowanie nie jest dla nich naturalne.

Byk

Kiedy Byk rozpoczyna nowy związek jest bardzo uważny i na początku nie okazuje przesadnie swoich uczuć. Zodiakalne byki boją się złamanego serca i chcą tego uniknąć. Jednak jeśli już zaufają partnerowi i otworzą przed nim swoje serce, to ich uczucie jest szczere i gorące.

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają zmiany, a nowe związki to dla nich okazja, by wprowadzić świeżość i coś nowego do swojego życia. Osoby spod znaku bliźniąt przede wszystkim stawiają na siebie, a związek - nawet ten świeży - jest tylko i wyłącznie dodatkiem i urozmaiceniem ich życia. 

Rak

Osoby spod znaku Raka wchodząc w nowy związek stają się bardziej wrażliwe i wiecznie bujają w obłokach. Najchętniej spędzałyby z partnerem każdą wolną chwilę. Każdy, kto ma Raka w swoim otoczeniu, z pewnością rozpoznaje, kiedy ten jest zakochany.

Lew

Lew to bardzo silny znak zodiaku i taki też jest w nowych związkach. Lew w związku zawsze przejmuje inicjatywę i lubi mieć nad wszystkim kontrolę. Kiedy osoby spod tego znaku zodiaku mają wiecznie zajęty kalendarz, może to oznaczać nową miłość.

Panna

Panny rozpoczynając nowy związek są bardzo powściągliwe z ogłaszaniem tego komukolwiek. Każda ich relacja toczy się powoli. Jednak kiedy Panna przekona się, że to prawdziwa miłość, ufa partnerowi bezgranicznie i może to ogłosić całemu światu.

Waga

Zodiakalne Wagi nie lubią samotności, dlatego niemal zawsze są w związku. Osoby spod tego znaku są niezwykle opiekuńcze, a nowa miłość sprawia, że są szczęśliwe i nieustannie uśmiechnięta. Wagi zawsze doceniają i celebrują każdą chwilę spędzoną z partnerem.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona mają tendencje do bycia zazdrosnym w nowych związkach. Kiedy się zakochują chcą, by każdy o tym wiedział i odrobinę tego zazdrościł. Skorpion przy każdej możliwej okazji podkreśla, że ten partner jest jego i nic tego nie zmieni.

Strzelec

Strzelec nigdy nie pozwala, żeby jego życie było dostosowane do związku. Związek jest jedynie dodatkiem i szczerze mówiąc, Strzelce nie zmieniają się ani trochę, kiedy zaczynają nowy związek.

Więcej o: