4 znaki, które świadczą o tym, że masz u boku prawdziwą miłość

Każdy związek na początku jest idealny. Patrzymy na świat przez różowe okulary i wydaje nam się, że nasz partner jest najcudowniejszy na świecie. Z czasem ulega to jednak zmianie, mija pierwsze zauroczenie i dopiero wtedy możemy mówić o prawdziwej miłości lub jej braku. Oto znaki, które świadczą o tym, że masz u boku tego jedynego.

Poznanie tego jedynego zazwyczaj nijak ma się do tego, co najczęściej możemy zobaczyć w popularnych komediach romantycznych. Miłość bywa przewrotna, a każdy związek jest inny i wyjątkowy. Jeśli mijają lata, a was nadal łączy szczera i głęboka miłość, możliwe, że masz przy sobie swoją drugą połówkę. Oto znaki, które mogą świadczyć o tym, że masz u boku prawdziwą miłość. 

Zobacz wideo Pary z 50-letnim stażem o sekretach udanego związku

Ty jesteś priorytetem

Jesteś dla niego najważniejsza - ty, twoje bezpieczeństwo i szczęście. Nie chodzi jednak o to, że dla ciebie rzuca wszystkie swoje pasje, nie spotyka się z przyjaciółmi, czy nie spędza czasu sam ze sobą. Chodzi raczej o to, że cię wspiera, staje po twojej stronie i jest obok zawsze, kiedy go potrzebujesz.

Rozumiecie się bez słów

Wystarczy jedno spojrzenie i oboje wiecie, o co chodzi? A może on często robi coś, zanim ty zdążysz o tym pomyśleć? To znaczy, że nadajecie na tych samych falach i potraficie dogadać się bez słów. To samo dotyczy chwil, kiedy jesteś zła, bądź smutna - wystarczy jedno spojrzenie i on wie, że coś jest nie tak.

Nigdy nie czułaś czegoś takiego!

Nikt nie zna cię tak, jak on, bezgranicznie mu ufasz, a w dodatku widział każde twoje oblicze i mimo to niezmiennie cię kocha i chce z tobą być? Ponadto, ty nigdy nie czułaś do drugiej osoby czegoś takiego? To oznacza, że wasza relacja jest naprawdę wyjątkowa.

Nie jest bezpodstawnie zazdrosny

Mężczyźni oglądają się za tobą, a on nie wpada w nieuzasadnioną furię i nie robi awantury o byle co, za to z dumą przyznaje, że po prostu każdy facet chciałby być na jego miejscu, bo jesteś najpiękniejsza? To może znaczyć, że masz u swojego boku ideał, który jest pewny siebie, swoich uczuć do ciebie, a także twoich uczuć do niego.

Więcej o: