Najbardziej romantyczne znaki zodiaku. Sprawdź, czy należysz do tego grona

Uważasz się za romantyczkę lub romantyka? Sprawdź, czy twój znak zodiaku potwierdza to przypuszczenie!

Które znaki zodiaku są najbardziej romantyczne? Mamy dla was specjalne zestawienie! Jesteście ciekawi, czy znaleźliście się w tym gronie? Zapraszamy do lektury. I jeszcze jedno! Pamiętajcie o tym, by ten tekst traktować z przymrużeniem oka

Zobacz wideo Najszczęśliwsze pary - jak to robią?

1. Ryby

Osoby spod znaku Ryby nie mogą żyć bez miłości. Rozkwitają, gdy są szczęśliwie zakochane. Z kolei każda miłosna porażka ma zły wpływ na ich formę psychiczną. W imię miłości są w stanie poświęcić naprawdę wiele.

Ryby uwielbiają romantyczne spacery i wzniosłe wyznania. Niektóre z nich decydują się nawet na pisanie wierszy miłosnych. 

2. Rak

W naszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć Raków. Osoby spod tego znaku są wspaniałymi partnerami, na których zawsze można polegać. 

Romantyzm Raków ma jednak także złą stronę. Osoby te często snują wyidealizowane wyobrażenia na temat swoich związków lub partnerów, które mogą być nieco oderwane od rzeczywistości. A to z kolei może skutkować bólem i rozczarowaniami. 

3. Panna

W związkach Panny są bardzo oddane i uczciwe. Podobnie jak w dwóch poprzednich przypadkach, miłość jest jedną z najważniejszych kwestii w ich życiu. Wszelkie niepowodzenia miłosne są dla nich bardzo bolesne i potrafią na długi czas zachwiać ich życiową równowagę.

4. Lew

Ostatni ze znaków w tym zestawieniu może być nieco zaskakujący. Zodiakalne Lwy to osoby, które uchodzą za przebojowe i pewne siebie. A tych cech nie łączy się raczej z romantyzmem.

Jednak dla zakochanych Lwów nie liczy się nic ani nikt inny poza ukochaną osobą. Często wręcz poświęcają się dla miłości ponad miarę. 

Więcej o: