Maja Sablewska świętuje 40. urodziny topless. To nie jedyna niespodzianka, którą przygotowała fanom

Maja Sablewska kilka dni temu obchodziła 40. urodziny. Z tej okazji postanowiła opublikować na swoim Instagramie odważne zdjęcie i przygotowała fanom niespodziankę. - Mam nadzieję, że w tym bardzo specyficznym czasie zrobimy coś pożytecznego nie tylko dla siebie, ale też dla innych, no i przede wszystkim dla środowiska - wyznała.
Zobacz wideo Maja Sablewska o swojej diecie i treningach

Maja Sablewska świętuje 40. urodziny na Instagramie topless

Maja Sablewska skończyła 5 kwietnia 40 lat. Z tej okazji została zasypana życzeniami zarówno od swoich bliskich, jak i fanów, za co postanowiła podziękować na swoim Instagramie publikując odważne zdjęcie, na których pozuje w samych majtkach, przysłonięta jedynie kołdrą. 

- 40th birthday. Hot! Jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna za wszystkie życzenia, które dostałam w dniu moich urodzin. A urodziny były to niezwykle, magiczne, pełne przemyśleń. A tymczasem zapraszam na IGS, gdzie zachęcam Was do moich nowych przemyśleń dotyczących mody. Dodatkowo, z okazji moich 40 urodzin, rozdaje Wam swoje ubrania, dając im nowe życie, sami zobaczcie ;) - napisała Maja Sablewska pod zdjęciem.

 

Maja Sablewska z okazji urodzin rozdaje swoje ubrania

Z okazji urodzin, Maja Sablewska postanowiła przygotować dla swoich fanów niespodziankę, dzięki której każdy będzie mógł zrobić coś dobrego dla siebie, innych, a także dla naszej planety. Maja postanowiła rozdać na swoim Instagramie 40 sztuk ubrań ze swojej garderoby.

- Moi drodzy niech się dzieje. Z okazji moich 40 urodzin 40 sztuk ubrań z mojej garderoby za chwilę wyląduje w Waszych rękach. Codziennie o godzinie 18 dziesięć sztuk pojawi się na moim Instagram Stories. Dostajecie je za darmo. Zróbcie tylko jedno, czyli dokładnie to samo. Jeśli dostaniecie je ode mnie, zróbcie porządek w swojej szafie, w swoich garderobach i rzeczy, w których nie chodzicie, których nie używacie oddajcie w kolejne ręce. Mam nadzieję, że w tym bardzo specyficznym czasie zrobimy coś pożytecznego nie tylko dla siebie, ale też dla innych, no i przede wszystkim dla środowiska  - powiedziała Maja Sablewska.

Akcja, którą zorganizowała Maja to prawdziwa gratka dla fanek mody. Wśród ubrań, które gwiazda przeznaczyła do oddania znalazły się bowiem takie marki jak LA MANIA, Magda Butrym, czy Lidia Kalita.

Więcej o: