Ewa Wachowicz zachwyca na zdjęciu z młodości. Pamiętacie ją z tych czasów?

Ewa Wachowicz pochwaliła się niedawno zdjęciem sprzed 28 lat! Zobaczcie, jak Miss Polonia '92 wyglądała w młodości.

Ewa Wachowicz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 123 tysiące osób. Niedawno Miss Polonia '92 przypomniała swoim fanom, jak wyglądała w młodości. 

Zobacz wideo Ewa Wachowicz, Miss Polonia 92, opowiedziała o swoich treningach:

Ewa Wachowicz: Miss Polonia 92 na zdjęciu 

Jak zdradza w poście Ewa Wachowicz, zdjęcie z gali Miss Polonia 1922 znalazła w ramach porządków, na które znalazła czas dzięki domowej izolacji. - Pamiętacie? A może nie było Was na świecie... tak jak nie było jeszcze internetu - zapytała swoich obserwatorów na Instagramie Miss Polonia '92.

 

Ewa Wachowicz w młodości - jak wyglądała?

Obserwatorzy Ewy Wachowicz byli zachwyceni jej wspominkowym zdjęciem. Chwalili nie tylko jej urodę, ale także ogromną naturalność. Wielu zaczęło wspominać także, jak wyglądało w tamtym okresie ich życie.

Warto wspomnieć, że od czasu, kiedy je wykonano mija w tym roku 28 lat. Wielu fanów twierdzi jednak, że Ewa Wachowicz od tego czasu wiele się nie zmieniła. A co wy sądzicie na ten temat? 

Ewa Wachowicz - Miss Polonia 92 

Ewa Wachowicz zdobyła tytuł Miss Polonia w 1992 roku. Kilka miesięcy później odniosła wielki międzynarodowy sukces. W grudniu 1922 roku została okrzyknięta III wicemiss w konkursie Miss Świata.

W następnych latach rozwijała karierę m.in. jak dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Co ciekawe, Ewa Wachowicz przez pewien czas była także zaangażowana w politykę. Miss Polonia w latach 1993-1995 była rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka. 

Więcej o: