Julia Wieniawa pokazała, jak ćwiczy jogę. Fani zobaczyli, jak aktorka prezentuje się w bikini

Julia Wieniawa korzysta z pięknej pogody. Mimo domowej izolacji aktorka bardzo aktywnie spędza czas. Niedawno pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak ćwiczy jogę w bikini.

Julia Wieniawa od kilku tygodni przebywa w domowej izolacji. Ze swoimi obserwatorami na Instagramie aktorka regularnie dzieli się pomysłami na spędzenie wolnego czasu. Pokazuje im m.in. ulubione książki, filmy oraz ulubione kosmetyki. Okazuje się, że w okresie izolacji aktorka nie zapomina także dbaniu o formę fizyczną. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa prezentuje figury baletowe:

Julia Wieniawa w bikini

Julia Wieniawa uwielbia jogę, o czym wiedzą chyba wszyscy jej fani. Do tej pory ćwiczyła w mieszkaniu. Jednak wraz ze zmianą pogody postanowiła przenieść się na taras jej rodzinnego domu. Na relacji, którą udostępniła na Instagramie, możemy zobaczyć, jak aktorka prezentuje się w skąpym bikini. 

Julia Wieniawa pokazała, jak ćwiczy jogę. Fani zobaczyli, jak aktorka prezentuje się w bikiniJulia Wieniawa pokazała, jak ćwiczy jogę. Fani zobaczyli, jak aktorka prezentuje się w bikini Instagram: Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ćwiczy jogę

W jednym z najnowszych postów Julia odniosła się do swojej aktywności w czasie domowej izolacji. - Marząc o egzotycznych wakacjach, nawet nie sądziłam, że ogródek w domu u rodziców sprawi mi tyle radości. Czuję ogromną wdzięczność, że mam możliwość spędzić ten czas na słońcu, ćwicząc, czytając i oddychając świeżym powietrzem - wyznała aktorka.

 

Julia Wieniawa i jej spektakularna kariera

Aktorka na udostępnionych zdjęciach prezentuje się doskonale, na co wpływ miały z pewnością trwające przez długi okres przygotowania do "Tańca z Gwiazdami". Program został jednak zawieszony ze względu na światową pandemię. Produkcja ma powrócić na antenę Polsatu we wrześniu 2020 roku. 

Julia Wieniawa to obecnie jedna z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,5 miliona osób. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie liczne role w filmach i serialach. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją w produkcjach takich jak: "W lesie dziś nie zaśnie nikt", czy "Hejter: sala samobójców".

 

Więcej o: