Jak założyć konto na Tinderze? Instrukcja krok po kroku

Jak założyć konto na Tinderze? To banalnie proste! Tinder to aplikacja na smartfony wymyślona w Stanach Zjednoczonych. Zyskała ogólnoświatową sławę po igrzyskach olimpijskich w Soczi, na których masowo używali jej amerykańscy sportowcy.

Tinder. Co to takiego? Jak działa?

Tinder to darmowe, nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie dla singli, którzy szukają partnera na krótkotrwały romans lub chcą zbudować długofalowy związek. Nie ma różnicy czy jesteś osobą szukającą przygód czy romantycznej miłości – prędzej czy później zaczniesz robić to online. Zmiany społeczne i socjologiczne, brak czasu na życie towarzyskie, połączone z wysokimi oczekiwaniami wobec potencjalnego partnera przyczyniły się do sukcesu prostej w użyciu aplikacji randkowej. Instalacja Tindera trwa kilka minut, po których przed użytkownikiem otwiera się morze możliwości.

Jak założyć konto na Tinderze - instrukcja krok po kroku

Jak założyć konto na Tinderze? To bardzo proste! W tym celu musisz jednak zweryfikować swoją tożsamość. Pierwsza opcja sprawdzenia twoich danych to rejestracja za pomocą Facebooka:

 1. Zacznij od pobrania aplikacji na swój telefon lub wejdź na stronę tinder.com
 2. Wybierz opcję „zaloguj się przez Facebooka”
 3. Zobaczysz komunikat: „zaloguj się do swojego konta na Facebooku”. Nie martw się o bezpieczeństwo - Tinder nie opublikuje niczego na twoim profilu
 4. Przeczytaj wymagane przez aplikację pozwolenia: musisz je zaakceptować, aby dokończyć instalację
 5. Wszystko gotowe! Możesz zacząć randkowanie!

Jeśli nie jesteś użytkownikiem Facebooka, możesz zarejestrować się przez swój numer telefonu:

 1. Pierwszy krok to oczywiście pobranie aplikacji na smartfona
 2. Wybierz opcję „zaloguj się za pomocą numeru telefonu”
 3. Uzupełnij wymagane informacje profilowe
 4. Udziel aplikacji niezbędnych do dokończenia rejestracji pozwoleń
 5. Udało się! Czas zacząć randkowanie!

Jak działa Tinder?

Jak działa Tinder? Informacje na temat rodzaju poszukiwanej relacji najlepiej umieścić w swoim opisie profilowym. Twoje zdjęcia zostaną pobrane z Facebooka (jeśli wybierzesz sposób rejestracji za pomocą FB), ale można również samemu wybrać fotografie, które chcemy udostępnić. Po uzupełnieniu wszystkich informacji o sobie i swoich oczekiwaniach (możemy zawęzić poszukiwania partnera przez określenie jego płci, wieku, czy odległości od naszego miejsca pobytu) aplikacja zaczyna proponować nam potencjalnych użytkowników. Widzimy zdjęcie, imię i wiek. Jeśli zaznaczysz zainteresowanie daną osobą, ona dowie się o tym, tylko o ile sama kliknie „tak” na twoje zdjęcie. Dostajesz wtedy wyczekiwane powiadomienie „It’s a match!” i możecie zacząć chat!

Tinder, czyli randki w świecie online

Tinder został zaprojektowany z myślą o szybkich randkach i erotycznych relacjach. Z upływem czasu i ze zwiększającą się liczbą jego użytkowników oraz ich indywidualnych potrzeb, charakter aplikacji uległ zmianie, czy raczej rozszerzeniu. Aktualnie wielu osobom służy do poszukiwania partnera życiowego. Co więcej, tysiące dopasowanych osób w Tinderze są szczęśliwymi parami czy małżonkami.

Jak wylogować się z Tindera? Gdzie znajduje się opcja wylogowania?

Jak wylogować się z Tindera? Jest to dziecinnie proste. Aplikacja została zaprojektowana tak, by ułatwiać nam życie. Wejdź na stronę tinder.com lub zaloguj się do aplikacji na telefonie. Teraz musisz wejść w ikonę ustawienia (zębate koło) i kliknąć opcję „wyloguj się”.

Jak usunąć konto na Tinderze? Czy jest to możliwe?

Usunięcie konta na Tinderze jest możliwe. Jeśli z jakichś powodów aplikacja nie przypadła Ci do gustu albo nie jest Ci dłużej potrzebna, możesz na stałe pozbyć się jej ze swojego telefonu. Musisz jednak wiedzieć, że utracisz wtedy wszystkie swoje pary oraz zapisane konwersacje.

Oto instrukcja jak usunąć konto na Tinderze:

 1. Wejdź na stronę tinder.com lub zaloguj się do aplikacji na telefonie
 2. Dotknij długo ikony profilu
 3. Wybierz „ustawienia”
 4. Przewiń ekran do dołu i wybierz opcję „usuń konto”

Jeśli w czwartym kroku zamiast „usuń konto”, wybierzesz opcję „przewiń do odkrywania” tylko tymczasowo ukryjesz swój profil. Twoje pary i wiadomości pozostaną dostępne i zawsze będzie można do nich wrócić.

Czytaj też: ONS - co to takiego? Tłumaczymy tajemnicze skróty z aplikacji randkowych

Zobacz wideo Randkowe prawa
Więcej o: