Anna Kalczyńska w długich i ciemnych włosach? Prezenterka pokazała zdjęcie z okresu, gdy była w ciąży

Anna Kalczyńska przyzwyczaiła nas do blond włosów. Na zdjęciu sprzed dziesięciu lat możemy jednak zobaczyć, że w okresie pierwszej ciąży prezenterka była brunetką. Zobaczcie, jak Anna Kalczyńska wyglądała w przeszłości.

Anna Kalczyńska od lat wierna jest swojemu wizerunkowi i nie ma na swoim koncie drastycznych metamorfoz. Okazuje się jednak, że jeszcze dziesięć lata temu prowadząca "Dzień Dobry TVN" wyglądała nieco inaczej.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczą na plaży:

Anna Kalczyńska w ciemnych włosach

Z okazji dziesiątych urodzin najstarszego syna Anna Kalczyńska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z okresu, gdy była z nim w ciąży. Pochodzi ono z 7 kwietnia 2010 roku. Jedna z pierwszych rzeczy, które rzucają się w oczy to kolor włosów prezenterki. Okazuje się, że w okresie pierwszej ciąży Anna Kalczyńska była brunetką!

Anna Kalczyńska w długich i ciemnych włosach? Prezenterka pokazała zdjęcie sprzed latAnna Kalczyńska w długich i ciemnych włosach? Prezenterka pokazała zdjęcie sprzed lat Instagram, Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska na zdjęciu sprzed 10 lat

Anna Kalczyńska nie należy do grona gwiazd, które często dzielą się swoim życiem prywatnym. Wiemy jedynie, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" od lat jesT szczęśliwą mężatką i mamą trójki dzieci. 

Wspominkowe zdjęcie Anny Kalczyńskiej sprzed dziesięciu lat wywołało więc ogromne zainteresowanie. Co sądzicie o metamorfozie prezenterki? Uważacie, że lepiej wygląda w ciemnych czy jasnych włosach?

Anna Kalczyńska - dziennikarka telewizyjna, prezenterka TVN24 (2002-2014), od września 2014 współprowadząca program "Dzień dobry TVN". Jest córką pary aktorów Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyńskiego. 

Więcej o: