Kate Middleton składa życzenia wielkanocne w sweterku z Zary. Podobne znajdziecie w innych sieciówkach

Kate Middleton i książę William nagrali życzenia wielkanocne. Uwagę przykuwa wiosenny sweterek księżnej. Okazuje się, że podobne modele znajdziecie w wielu popularnych sieciówkach.

Kate Middleton oraz książę William nagrali niedawno wideokonferencję. W jej trakcie złożyli życzenia wielkanocne. Nagranie możemy obejrzeć na oficjalnym profilu pary na Instargamie @kensingtonroyal. Film w ciągu niecałej doby doczekał się już prawie pięciu milionów wyświetleń.

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Kate Middleton prezentowała się w czasie wizyty w Irlandii:

Kate Middleton w wiosennym sweterku

Kate Middleton to modowa inspiracja dla wielu kobiet na całym świecie. Wiele osób ceni jej elegancki i minimalistyczny styl, który sprawdza się w trakcie różnych okazji.

Na wielkanocnym nagraniu, które obejrzycie TUTAJ, uwagę przykuwa strój księżnej. Kate ma na sobie wiosenny sweterek z bufkami. Warto wspomnieć, że musztardowy to jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu. Taka kolorystyka była lansowana w trakcie wielu pokazów w czasie ostatnich tygodni mody.

Sweter Kate Middleton - gdzie kupicie podobny?

Co ciekawe, sweterek, który ma na sobie Kate Middleton na nagraniu, pochodzi z Zary. Kosztował 30 funtów, czyli około 155 złotych. Niestety ten model jest już wyprzedany. Z pomocą przychodzą jednak popularne sieciówki. Bardzo podobne sweterki znajdziecie m.in. w Reserved i House

Zobaczcie, jak zrobić maseczkę ochronną w domu. To bardzo proste:

Więcej o: