Kobieta przestrzega przed piciem wina na leżąco. Jej filmik robi furorę w sieci. "Idealnie oddaje moje życie obecnie"

Nicole Parker z Anglii zamieściła w sieci filmik ku przestrodze. Raczej nie spodziewała się, że jej przypadkowe nagranie zrobi aż tak wielką furorę wśród internautów z całego świata.

Zdarza wam się pić wino na leżąco? 28-letnia kobieta z Anglii pokazuje, czemu tego nie robić. Jej nagranie przypadkowo stało się hitem sieci, a ona symbolem izolacji domowej. Ku przestrodze, ale z przymrużeniem oka.

Kobieta przestrzega przed piciem wina na leżąco. I robi to w zabawny sposób

Nicole Parker z Anglii zgodnie z zaleceniami na czas pandemii koronawirusa od dłuższego czasu przebywa w domu w izolacji. W ramach rozrywki kobieta wzięła udział w jednej z wielu zabaw na Instagramie. Aplikacja (w formie filtra) miała jej pokazać, jakim jest serem. Kobieta, nagrywając wideo, leżała wygodnie na kanapie i delektowała się czerwonym winem. Raczej nie spodziewała się, że za chwilę napój ten wyląduje na jej twarzy, przez co stanie się sławna w internecie.

Podczas nagrywania filmiku na Instagramie kobieta przypadkowo wylała sobie czerwone wino na twarz i klatkę piersiową. 28-latka podeszła jednak do całej sytuacji z humorem i dystansem. Swój filmik opublikowała w sieci z podpisem: "dzień izolacji 7462". Jej nagranie bardzo szybko stało się hitem. Tym samym Nicole Parker dla części internautów stała się symbolem izolacji domowej w czasach pandemii koronawirusa. Wiele osób wprost przyznało w komentarzach, że utożsamia się z Nicole Parker.

Mój czwartek też tak wygląda
Idealnie oddaje moje życie obecnie
Jestem całkiem pewna, że mi się przydarzy to samo
Prawie popłakałam się ze śmiechu

- czytamy w komentarzach pod nagraniem Nicole Parker, które 28-latka udostępniła na Facebook'u.

Więcej o: