Obcięła włosy mężowi. Efekt? Jego mina mówi sama za siebie. Nie powtarzajcie tego w domu

Emily Pendergast postanowiła zamienić się we fryzjera i samodzielnie obciąć włosy swojemu mężowi. Kobieta nagrała to i opublikowała na Facebook'u. Ich wideo szybko stało się hitem internetu.

Z powodu panującej na całym świecie pandemii koronawirusa wiele salonów fryzjerskich, kosmetycznych oraz manicure jest pozamykanych. Ludzie próbują więc radzić sobie w domach, na własną rękę. Efekt? No cóż, nie zawsze jest satysfakcjonujący. Ale przynajmniej jest wesoło. Dowodem na to może być nagranie pary z Ohio. 

Żona samodzielnie obcięła włosy swojemu mężowi

Emily Pendergast postanowiła zamienić się we fryzjera i samodzielnie obciąć włosy swojemu mężowi. Para postanowiła to uwiecznić na nagraniu, które opublikowała na Facebook'u. Raczej nie przypuszczała, że w zaledwie kilka chwil stanie się gwiazdą internetu. Warto przy tym zaznaczyć, że Emily Pendergast  po raz pierwszy obcinała włosy drugiej osobie. No cóż, efekt był do przewidzenia.

Cory Pendergast tłumaczył swojej żonie, jaką długość włosów chciałby uzyskać po strzyżeniu. Jego żona wzięła odważnie nożyczki w dłoń i... obcięła dość długi kosmyk włosów z samego czubka głowy. Kobieta przyznała później w rozmowie z Buzzfeed, że dla nich to naprawdę miłe uczucie być rozrywką dla ludzi w tych trudnych czasach. Emily Pendergast zaznaczyła również, że to był pomysł jej znajomych, aby nagrać wideo i udostępnić w sieci. 

Więcej o: