Sławomir zaskoczył fanów swoją metamorfozą. Gwiazdor już tak nie wygląda. "Sławomir, to Ty?"

Sławomir przeszedł w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach, które opublikował na Instagramie, gwiazdor jest nie do poznania!

Sławomir Zapała po chwilowej nieobecności w mediach zaskoczył swoich obserwatorów. Na jego profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 130 tysięcy osób, pojawiły się nowe zdjęcia, na których piosenkarz wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Metamorfoza zaskoczyła jego fanów.

Zobacz wideo Obejrzyj wywiad, którego jakiś czas temu udzielił Sławomir:

Sławomir i jego metamorfoza

Z okazji Wielkanocy Sławomir opublikował życzenia na Instagramie. Na zdjęciu pojawiła się także jego żona Kajra.

- Chrystus Zmartwychwstał Alleluja” - Tak zawsze witali tę Niedzielę moi dziadkowie. I nasze życzenia świąteczne od seniorów właśnie, chcielibyśmy zacząć. Wszystkim dziadkom i babciom życzymy dużo zdrowia i cierpliwości w tym wyjątkowym czasie, kiedy nie możecie być z Waszymi dziećmi i wnukami przy świątecznym stole. A Wszystkim Wam Kochani Miłości, zdrowia i prawdziwej radości, jaka płynie ze Zmartwychwstania Pana - napisał gwiazdor.

 

Sławomir z gęstą brodą

Jednak oprócz poruszających życzeń uwagę przykuł także nowy wizerunek Sławomira. Do bujnych wąsów, które były chyba najbardziej charakterystycznym elementem jego wizerunku, dołączyła gęsta broda. 

Okazuje się, że muzyk go końca domowej izolacji nie zamierza jej golić. Jego fani nie kryli zdziwienia. Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Sławomir, to Ty?
Sławomir! co to za nowy look!
Sławomir super Ci z brodą!

Przeczytaj także:

Więcej o: