Michał Szpak w wieku 13 lat. Zobacz, jak wyglądał jako nastolatek

Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Michał Szpak wyglądał w wieku 13 lat. Przyszły muzyk udzielił na nim wywiadu po występie w ogólnopolskim konkursie piosenki. Zobaczcie, jak Michał Szpak zmienił się od tego czasu.

Michał Szpak w tym roku skończy 30 lat. Mimo młodego wieku artysta może pochwalić się wieloma sukcesami. Do jego największych osiągnięć należą m.in. ósme miejsce w 61. konkursie Eurowizji (2016) oraz zwycięstwo w talent show TVN X-Factor (2011).

Zobacz wideo Michał Szpak o reprezentantkach na Eurowizji:

Michał Szpak - nagranie z konkursu

Niedawno do sieci trafiło nagranie z 2004 roku, na którym możemy zobaczyć, jak Michał Szpak wyglądał jako 13-latek. Przyszły muzyk udzielił na nim wywiadu po występie w ogólnopolskim konkursie piosenki Gim Hit w Jaśle, w trakcie którego zaśpiewał piosenkę "Chłopaki nie płaczą" zespołu T.Love.

Michał Szpak - jak wyglądał jako 13-latek?

Jak Michał Szpak wyglądał w wieku 13 lat? Musimy przyznać, że od 2004 roku sporo się zmienił! Obejrzyjcie nagranie, które zostało opublikowane na platformie YouTube:

 

Michał Szpak - kariera

Michał Szpak zadebiutował na scenie jak dziewięciolatek w Domu Kultury w Jaśle podczas konkursu na pastorałki. Po tym występie dołączył do lokalnego chóry. Z powodu mutacji głosu w okresie gimnazjalnym musiał przerwać występy wokalne.

Do śpiewania wrócił już jako licealista. W tym okresie został wokalistą heavymetalowego zespołu Whiplash.

Przeczytaj także:

Więcej o: