Uznano ją za posiadaczkę najpiękniejszych oczu na świecie. Nie dziwimy się. Ma magnetyzujące spojrzenie

Alexandra Daddario wygrała ranking na posiadaczkę najpiękniejszych oczu na świecie. Zestawienie to przygotował popularny portal amerykański ranker.com. Zgadzacie się z nimi?

Alexandra Daddario to 34-letnia amerykańska aktorka. Niedawno portal ranker.com uznał ją za posiadaczkę najpiękniejszych oczu na świecie. No cóż, trzeba przyznać, że obok jej spojrzenia trudno przejść obojętnie. Alexandra Daddario jest bowiem posiadaczką bardzo jasnych, niebieskich oczu, na punkcie których oszalał cały świat. Ma magnetyzujące spojrzenie!

Alexandra Daddario ma na swoim koncie takie filmy jak: "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna", "Percy Jackson: Morze potworów", a także "San Andreas" oraz "Baywatch. Słoneczny patrol". Wiele osób może ją również kojarzyć z bardzo popularnego teledysku zespołu Imagine Dragons do piosenki "Radioactive".

Alexandra Daddario została wybrana przez portal ranker.com na posiadaczkę najpiękniejszych oczu na świecie. Jest to bardzo popularny amerykański serwis, na którym znajdziecie ogromną liczbę różnego rodzaju rankingów. Trzeba przyznać, że Alexandra Daddario może się pochwalić magnetyzującym spojrzeniem, od którego trudno oderwać wzrok. Sami zobaczcie:

 

Na Instagramie Alexandrę  Daddario obserwuje ponad 15,4 miliona ludzi z całego świata. Popularna amerykańska aktorka uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, jak wygląda jej życie nie tylko na planie zdjęciowym, ale również to prywatne. Z jej zdjęć można wywnioskować, że bardzo lubi zwierzęta i czas spędzany z bliskimi i znajomymi na świeżym powietrzu.

Więcej o: