Marcelina Zawadzka zaszalała z fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście. "Marcelina na Miss Świata"

Marcelina Zawadzka przyzwyczaiła nas do rozpuszczonych długich blond włosów. Okazuje się jednak, że obecnie gwiazda nieco zmieniła swój wizerunek. Zobaczcie, jak w warunkach domowej izolacji prezentuje się Miss Polonia 2011.

Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, a także prezenterka telewizyjna, pokazuje na swoim profilu na Instagramie, jak wygląda jej życie w czasie domowej izolacji. Uwagę fanów przykuła niedawno nietypowa fryzura gwiazdy

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka opowiada o swoich związkach:

Marcelina Zawadzka z nową fryzurą

Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" wyznała, że w dni, kiedy nie pracuje, śpi bardzo długo. Dlatego też wygląda nieco inaczej. - Dziś nie mam PnŚ, izolacja trwa, wiec śpię w takie dni do… obiadu. Przesypiam moment zjedzenia śniadania - wyznała w poście na Instagramie.

Marcelina Zawadzka przyzwyczaiła nad do rozpuszczonych długich blond włosów. Na najnowszym zdjęciu prezentuje się jednak trochę inaczej. Wygląda na nim jak gwiazda z lat 80! Delikatnie pofalowane włosy upięła w wysoki kucyk.

Nowy wizerunek zachwycił fanów Marceliny. Wielu komplementowało jej oryginalne uczesanie. - Marcelina na Miss Świata - napisała pod postem jedna z obserwatorek. 

 

Marcelina Zawadzka - kuchnia

Zdjęcie zostało wykonane w kuchni w mieszkaniu gwiazdy. Możemy zobaczyć m.in. jasne blaty, kolorowe kafelki i jasnoróżowy sprzęt. Jak podoba wam się takie wnętrze?

Przeczytaj także:

Więcej o: