Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 25 lat. Fani nie kryją zachwytu. "Przepiękna"

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z czasów młodości. Post wzbudził ogromne zainteresowanie.

Martyna Wojciechowska od lat cieszy się niemalejącą popularnością. Jej programy telewizyjne mogą pochwalić się sporym zainteresowaniem, a na Instagramie obserwuje ją obecnie ponad 1,6 miliona osób. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska pokazała, jak spędza czas w domu:

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z młodości

Światowa pandemia uniemożliwia podróżowanie. Dlatego Martyna Wojciechowska zdecydowała się na nietypowe rozwiązanie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie sprzed 25 lat. Pod postem napisała:

Wsiąść w samochód i pojechać w daleką podróż! Dzisiaj mogę o tym tylko pomarzyć. Ale mogę się wybrać w PODRÓŻ W PRZESZŁOŚĆ! Tak, to ja jakieś 25 lat temu, kiedy zaczynałam pracę jako dziennikarka motoryzacyjna! Zmienił się kolor włosów, ale pasja do samochodów pozostała!
 

Martyna Wojciechowska - jak wyglądała kiedyś?

Wspominkowe zdjęcie gwiazdy zachwyciło jej fanów. Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Piękna kobieta!
Jak Marysia! Tylko córka ma jasne oczy.
Pani to i wtedy i teraz jest przepiękna!
Była Pani i jest nadal piękną kobietą z cudowną osobowością.

Martyna Wojciechowska - kariera

Martyna Wojciechowska to jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Zadebiutowała jako modelka dla TVN. W następnych latach prowadziła liczne programy. To m.in. "Big Brother", "Dzieciaki z klasą", "Studio Złote Tarasy". Od 2009 roku tworzy serię "Kobieta na krańcu świata".

Przeczytaj także:

Więcej o: