Znaki zodiaku, którym lepiej nie ufać. Sprawdź, na kogo trzeba uważać

Wiele osób wierzy, że znaki zodiaku przypisują ludziom poszczególne cechy. Jedni są bardziej wrażliwi, inni godni zaufania, a na niektórych trzeba zwyczajnie uważać. Sprawdź, z przymrużeniem oka, którym znaką zodiaku lepiej nie ufać bezgranicznie.
Zobacz wideo Jaką jesteś osobą? Prawda może cię zaskoczyć

Koziorożec (22.12-19.01)

Zodiakalny Koziorożec to osoby zdecydowane i niezależne. Wytrwale dążą do wyznaczonych celów i lubią posiadać przewagę nad innymi - nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Osoby spod znaku Koziorożca nie lubią jak się je wodzi za nos, spławia, bądź łamie wspólne plany. Wówczas pokazuje swoją nieco bardziej złośliwą stronę. Jeśli np. umówisz się z Koziorożcem na długo wyczekiwany przez was seans i nagle będziesz chciała przełożyć plany, to możesz być pewna, że pójdzie on do kina sam i obejrzy film bez ciebie. 

Wodnik (20.01-18.02)

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są ciekawe świata, uzdolnione, ale też przekorne i uparte. To prawdziwe dusze towarzystwa, które podczas imprezy potrafią tak się zaangażować w konwersacje z różnymi osobami, że zapominają, co jest powierzoną im tajemnicą, a czym mogą dzielić się na forum. W ferworze rozmowy, Wodnikom zdarza się opowiedzieć anegdotki, które powinny zatrzymać dla siebie. Bywa również tak, że przypadkiem zdradzą osobie, w której się podkochujesz, co do niej czujesz.

Rak (22.06-22.07)

Raki posiadają predyspozycje do realizowania zamierzonych celów oraz osiągania sukcesów. Są uczuciowe i wrażliwe, a także szczególnie wyczulone na krytykę. Mimo że zodiakalne Raki zawsze zwracają uwagę na grzeczność i takt, to zdarza im się popełnić wpadki związane z dochowaniem tajemnicy. Jednak zazwyczaj wynikają z dobrej chęci Raka, by w czymś pomóc. Nie gniewaj się, jeśli Rak rozpowie, że borykasz się z jakimś problemem, czy szukasz swojej drugiej połówki i rozda twój numer kilku osobom - on prawdopodobnie chciał jedynie pomóc. 

Więcej o: