Anna Mucha poszukuje miłości? Odniosła się do tej kwestii w wywiadzie

Anna Mucha udzieliła ostatnio wywiadu, w którym odniosła się m.in. do kwestii związków i miłości. Czy aktorka poszukuje nowego partnera? Jej odpowiedź na to pytanie była dosyć zaskakująca.

Anna Mucha to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Poza tym jest szczęśliwą mamą sześcioletniego Teodora oraz dziewięcioletniej Stefanii. 

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami:

Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą

Anna Mucha od jakiegoś czasu jest singielką. Kilka miesięcy temu media informowały o tym, że gwiazda rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem dwójki swoich dzieci Marcelem Sorą, z którym była związana od 2009 roku.

Od tego czasu życie uczuciowe gwiazdy wzbudza ogromne zainteresowanie. Wiele osób zastanawia się, czy u jej boku pojawił się nowy partner. Spore zaskoczenie wywołały także doniesienia, że gwiazda odnowiła relację ze swoim byłym chłopakiem Kubą Wojewódzkim. Te plotki nigdy nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone przez samych zainteresowanych.

Czy aktorka poszukuje obecnie miłości? Anna Mucha odniosła się do tej kwestii w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Party":

Czy szukam miłości? Podobno kobieta jest najsilniejsza, gdy jest kochana, a moje dzieci tak mnie kochają, że czuję się superpower woman, więc miłość już mam!

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki - co ich łączy?

Anna Mucha zanim związała się z Marcelem Sorą, przez wiele lat była dziewczyną Kuby Wojewódzkiego. Ostatnio pojawiły się liczne doniesienia, że ci dwoje znowu są razem.

Plotki podsycają sami zainteresowani. Kilka dni temu Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z mieszkania. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że towarzyszy mu właśnie Anna Mucha. Więcej na ten temat dowiecie się z naszego artykułu:

Więcej o: