18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Wpadka w programie na żywo. Prezenterka pokazywała, jak obcinać włosy. Nie zauważyła, co odbija się w lustrze

Melinda Meza z amerykańskiej stacji telewizyjnej pokazywała w programie na żywo, jak samodzielnie obcinać włosy w domu. Telewidzowie patrzyli jednak na jej męża, który podczas programu brał akurat prysznic i odbijał się w lustrze z tyłu.

Z powodu pandemii koronawirusa salony fryzjerskie, kosmetyczne oraz manicure są pozamykane. Ludzie próbują zatem samodzielnie radzić sobie w domach. Jednym wychodzi to lepiej, innym zaś gorzej. Z pomocą przychodzą media, za pośrednictwem których specjaliści dzielą się swoimi sprawdzonymi i prostymi sposobami np. na to, jak samodzielnie obciąć włosy czy zdjąć hybrydę.

Wpadka w programie na żywo. Reporterka pokazała więcej niż chciała

Melinda Meza pracuje w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. Kobieta miała dobre chęci -chciała pomóc innym kobietom i pokazać im, jak w prosty sposób w domu samodzielnie obciąć włosy. Nie przewidziała jednak jednej rzeczy. Teraz jej nagranie jest hitem internetu i to bynajmniej nie z powodu jej nadzwyczajnych umiejętności fryzjerskich.

Pokazywała, jak samodzielnie obcinać włosy w domu. W tym samym czasie jej mąż brał prysznic i odbijał w lustrze

Melinda Meza wystąpiła w telewizyjnym programie na żywo. Reporterka amerykańskiej stacji telewizyjnej pokazywała na wizji, jak samodzielnie obciąć włosy. Była tym tak zajęta, że nie zauważyła, że z tyłu, w lustrze za nią odbija się postać nagiego mężczyzny. Okazało się, że to mąż Meliny Mezy brał akurat prysznic. Telewidzowie w mig wychwycili tę wpadkę w programie na żywo. Niefortunne nagranie bardzo szybko trafiło do sieci i w zaledwie chwilę stało się hitem internetu.

 
Więcej o: