Anna Mucha topless. Aktorka wspomina wakacje

Anna Mucha uwielbia chwalić się swoim ciałem. Tym razem aktorka udostępniła zdjęcie z ubiegłorocznych wakacji.

Anna Mucha to jedna z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 780 tysięcy osób. Aktorka uwielbia dzielić się z fanami swoimi przemyśleniami oraz różnymi wydarzeniami z życia. Niedawno udostępniła zdjęcie, na którym zażywa kąpieli w turkusowej wodzie. 

Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada na ataki:

Anna Mucha na odważnym zdjęciu

Okres domowej izolacji sprzyja wakacyjnym wspomnieniom. W czasie gdy nie możemy nigdzie wyjechać widok pięknych plaż czy gór w przypadku wielu osób znacząco poprawia nastrój. 

Anna Mucha podobnie jak wiele innych gwiazd wspomina egzotyczne wakacje. Na zdjęciu uśmiechnięta gwiazda zażywa kąpieli w turkusowej wodzie.

 

Anna Mucha na wakacjach. "To zdjęcie niektórych zagotuje"

Obserwatorzy Anny Muchy nie kryli zachwytu. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów aktorki. Oto niektóre z nich:

Pani Aniu, jest Pani Piękna. To zdjęcie niektórych zagotuje, jak to zawsze bywa.
Jak zawsze pięknie!
Gorąco!
Piękna!

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha - znowu razem?

O Annie Musze jest w ostatnim czasie głośno głównie w związku z plotkami o jej rzekomym powrocie do byłego chłopaka Kuby Wojewódzkiego. Co ciekawe, te doniesienia podsycają sami zainteresowani. 

Jakiś czas temu Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie ze swojego mieszkania. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że towarzyszy mu była dziewczyna. Więcej na ten temat:

Więcej o: