Małgorzata Rozenek-Majdan wydała kolejny poradnik. Nie uniknęła krytyki. "Jest coś, na czym się pani nie zna?"

Małgorzata Rozenek-Majdan została autorką kolejnej książki. Znalazły się w niej m.in. liczne porady ekspertów dla mam. Wiadomość o nowej publikacji gwiazdy nie wszystkim jednak przypadła do gustu.

Małgorzata Rozenek-Majdan wydała kolejną książkę. Tym razem jest to poradnik dla mam. Gwiazda pochwaliła się tym osiągnięciem na swoim profilu na Instagramie. Pod postem oprócz licznych pochwał pojawiły się także drwiny. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan w czasie sesji z koniem:

Małgorzata Rozenek-Majdan: Świadoma mama

Najnowsza książka Małgorzaty Rozenek-Majdan nosi tytuł "Świadoma mama". Jak informuje autorka, znajdziemy w niej m.in. odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące ciąży oraz porady ekspertów.

Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymywałam od Was wiele pytań i próśb o rady dotyczące dziewięciu miesięcy, które są zarówno magiczne, jak i pełne obaw i strachu. To normalne. Nawet jeśli jest to kolejny raz, gdy stajemy w obliczu pojawienia się na świecie małego człowieka. Dlatego chciałam, żeby mój poradnik „Świadoma mama” był kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców, w którym razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem

- napisała gwiazda na swoim Instagramie. 

 

Pod postem pojawiły się liczne słowa uznania. Niektórym jednak informacja o nowej książce gwiazdy nie przypadła do gustu. - Pani Małgosiu, czy jest coś, na czym się Pani nie zna, tak ogólnie? - zapytała pod postem jedna z osób. Co ciekawe, odpowiedzi udzieliła jej sama Małgorzata Rozenek-Majdan:

Na fizyce kwantowej. A na ciąży zna się każda mama, a jak jeszcze jest wspierana przez najlepszych w Polsce specjalistów, to już bajka.

Przeczytaj także:

Więcej o: