Lidl będzie sprzedawał maseczki ochronne firmy Adrian. Wiemy, za ile i od kiedy

Lidl już za kilka dni wprowadzi do sprzedaży maseczki ochronne wielorazowe. Są wyprodukowane przez popularnego producenta polskich rajstop, czyli przez firmę Adrian. I co najważniejsze nie są drogie.

Lidl, podobnie jak Biedronka, również będzie sprzedawał maseczki ochronne. Do sieci sklepów trafią one już niedługo. Będę to wielorazowe maseczki ochronne. Maseczki ochronne, które pojawią się w ofercie Lidla, wyprodukował popularny polski producent rajstop - firma Adrian. 

Zobacz wideo Jak samodzielnie zrobić płyn do dezynfekcji?

Lidl sprzedaje maseczki ochronne firmy Adrian

Lidl nawiązał współpracę z polskim producentem rajstop - firmą Adrian. W efekcie na półki sklepów trafią maseczki ochronne wielorazowe. Kiedy pojawią się w sprzedaży? Już za kilka dni, a dokładnie w następny czwartek, czyli 30 kwietnia.

Maseczki ochronne firmy Adrian, które już niedługo kupicie w Lidlu, wykonane są z dzianiny poliamidowej i mają cztery warstwy. Są wielokrotnego użytku, więc będzie można je prać. Jak zapewnia sam ich producent - firma Adrian, ich maseczki ochronne są wygodne, delikatne w dotyku i dobrze układają się na twarzy.

Maseczki ochronne Adrian w sieciach sklepów Lidl. Cena

Ile będą kosztować maseczki ochronne firmy Adrian, które kupimy w Lidlu? Za jedną sztukę zapłacimy 3,99 zł.

Projektując maskę ochronną, bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie

- mówiła Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka firmy Adrian.

Lidl sprzeda maseczki ochronne producenta rajstop

Dlaczego Lidl nawiązał współpracę właśnie z polskim producentem rajstop - firmą Adrian? Przede wszystkim dlatego, aby wspierać krajowych producentów.

Współpraca z polskimi dostawcami jest dla nas priorytetem. W tym szczególnym okresie również zależy nam na tym, aby wspierać polskich producentów, dlatego jesteśmy dumni, że do naszych partnerów biznesowych dołączyła kolejna, polska firma – Adrian Fabryka Rajstop, która cieszy się dużą popularnością i zaufaniem swoich klientów

- tłumaczyła Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications firmy Lidl Polska.

Więcej o: