Została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau?

9 lat temu świat oszalał na punkcie Thylane Blondeau. 10-letnia wówczas dziewczynka została okrzyknięta mianem najpiękniejszego dziecka na świecie. W tym roku Thylane skończyła 19 lat. Jak obecnie wygląda?
Zobacz wideo Ashley Graham, modelka XXL pokazała, co je w ciąży

Thylane Blondeau uznana za najpiękniejsze dziecko na świecie

Thylane Blondeau to francuska modelka, która zyskała popularność już jako dziecko. Mając 4 lata, pojawiła się na wybiegu u projektanta Jeana Paula Gaultiera, jednak to 6 lat później usłyszał o niej cały świat. W wieku 10 lat wzięła udział w głośnej sesji zdjęciowej, której efekty nie wszystkim przypadły do gustu. Dziewczynka wystąpiła wówczas przed obiektywem w krótkiej sukience, szpilkach i mocnym makijażu. To właśnie wtedy okrzyknięta została najpiękniejszym dzieckiem świata, a jej zdjęcie w ekspresowym tempie obiegły internet. W tym roku - Thylane Blondeau - skończyła 19 lat. Jak zmieniła się od tamtego czasu? Jedno jest pewne, jest równie piękną kobietą, co ślicznym była dzieckiem.

Jak dziś, w wieku 19 lat, wygląda Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau wykorzystała szansę, którą dostała w dzieciństwie i nadal rozwija swoją karierę w modelingu. Na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat, gwiazda zmieniła się z prześlicznej dziewczynki w niezwykle piękną kobietę, której urodę doceniają projektanci oraz fotografowie na całym świecie. Thylane Blondeau zgromadziła na swoim Instagramie ponad 3,5 miliona obserwatorów, dla których jest prawdziwą inspiracją. Oprócz pracy modelki, z miłości do mody, Thylane postanowiła wypróbować swoich sił jako projektantka i stworzyła własną markę ubrań  streetwear'owych. 

 
Więcej o: