Lara Gessler zdradza, że nie bierze pieniędzy od mamy. "Bardzo wyrywałam się do pracy"

Lara Gessler zdradziła, że od ósmego roku życia nie bierze pieniędzy od mamy. Kilka lat później zaczęła pracować w wakacje. Wszystko po to, by inni traktowali ją jak równą dziewczynę, a nie córkę zamożnych restauratorów.

Lara Gessler od jakiegoś czasu coraz częściej udziela się w mediach. Obecnie profil córki Magdy Gessler na Instagramie obserwuje ponad 139 tysięcy osób. Jak zapewniła w jednym z ostatnich wywiadów, od dziecka nie chciała korzystać z wpływów znanych rodziców i pragnęła być niezależna finansowo. 

Zobacz wideo Szalone tańce Lary i Magdy Gessler:

Lara Gessler: Bardzo wyrywałam się do pracy

W rozmowie z portalem "Plejada" córka Magdy Gessler wyznała, że od ósmego roku życia nie bierze od mamy pieniędzy. Z kolei, gdy miała dwanaście lat, zaczęła pracować w wakacje. - Bardzo wyrywałam się do pracy ze względu na to, by ludzie nie traktowali mnie jako córkę właścicieli restauracji, tylko jako równą dziewczyną - zdradziła.

 

Lara Gessler: kariera

Lara Gessler w tym roku skończy 31 lat. Kilka lat temu kończyła socjologię na warszawskim Collegium Civitas. Ostatecznie postanowiła jednak zająć się gastronomią.

Po studiach wyjechała do Londynu, by spróbować sił jako kucharka. Mieszkała także w Nowym Jorku - tam uczyła się sztuki dekorowania tortów. Kilka lat temu przejęła jeden z rodzinnych lokali - cukiernię "Słodki Słony".

Córka Magdy Gessler i Piotra Gesslera wzięła udział w pierwszej edycji "Ameryka Express" w 2018 roku. W programie jej partnerem był stylista i projektant mody Piotr Sałata. Dzięki udziałowi w produkcji zaczęła zyskiwać coraz większą popularność. 

Przeczytaj także:

Więcej o: