Lara Gessler zdradza, że nie bierze pieniędzy od mamy. "Bardzo wyrywałam się do pracy"

Lara Gessler zdradziła, że od ósmego roku życia nie bierze pieniędzy od mamy. Kilka lat później zaczęła pracować w wakacje. Wszystko po to, by inni traktowali ją jak równą dziewczynę, a nie córkę zamożnych restauratorów.

Lara Gessler od jakiegoś czasu coraz częściej udziela się w mediach. Obecnie profil córki Magdy Gessler na Instagramie obserwuje ponad 139 tysięcy osób. Jak zapewniła w jednym z ostatnich wywiadów, od dziecka nie chciała korzystać z wpływów znanych rodziców i pragnęła być niezależna finansowo. 

Zobacz wideo Szalone tańce Lary i Magdy Gessler:

Lara Gessler: Bardzo wyrywałam się do pracy

W rozmowie z portalem "Plejada" córka Magdy Gessler wyznała, że od ósmego roku życia nie bierze od mamy pieniędzy. Z kolei, gdy miała dwanaście lat, zaczęła pracować w wakacje. - Bardzo wyrywałam się do pracy ze względu na to, by ludzie nie traktowali mnie jako córkę właścicieli restauracji, tylko jako równą dziewczyną - zdradziła.

 

Lara Gessler: kariera

Lara Gessler w tym roku skończy 31 lat. Kilka lat temu kończyła socjologię na warszawskim Collegium Civitas. Ostatecznie postanowiła jednak zająć się gastronomią.

Po studiach wyjechała do Londynu, by spróbować sił jako kucharka. Mieszkała także w Nowym Jorku - tam uczyła się sztuki dekorowania tortów. Kilka lat temu przejęła jeden z rodzinnych lokali - cukiernię "Słodki Słony".

Córka Magdy Gessler i Piotra Gesslera wzięła udział w pierwszej edycji "Ameryka Express" w 2018 roku. W programie jej partnerem był stylista i projektant mody Piotr Sałata. Dzięki udziałowi w produkcji zaczęła zyskiwać coraz większą popularność. 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (26)
Lara Gessler zdradza, że nie bierze pieniędzy od mamy. "Bardzo wyrywałam się do pracy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bling.bling

  Oceniono 35 razy 33

  Oni naprawdę wierzą w te swoje opowieści o ciężkiej pracy? Że cześniej wstawali i bardziej się starali?

 • bromba_bez_glusia

  Oceniono 21 razy 17

  Taaa, a młody Kulczyk ma te miliony bo roznosił gazety. Przestańcie z nas robić idiotów.

 • sieceonk

  Oceniono 15 razy 15

  i stała się znana dzięki własnej, ciężkiej pracy
  nie bierze pieniędzy ale w artykule stoi, że otrzymała cukiernię rodzinną

 • maxthebrindle

  Oceniono 14 razy 14

  Jako ośmiolatka nie brała kasy od mamusi? Czyli co - dorzucała swoją działkę za prąd, gaz i wodę? Sama sobie podręczniki do szkoły kupowała? I ciuszki? Czy może chodzi o to, że nie dostawała kieszonkowego? A w sumie po co ośmiolatce kasa? Gumki musi na imprezę kupić? Bo za całą resztę to chyba jednak rodzice płacili - przez co trochę zapomnieli zapłacić niektóre długi...

 • teczowesmieci

  Oceniono 14 razy 12

  Śmiechłem...

 • Ja TylkoJa

  Oceniono 17 razy 9

  Patologiczna rodzinka. Krzyk długi i goła dupa to jej znak

 • cracken001

  Oceniono 10 razy 8

  Trudno orzec,ktora jest wiekszym oblechem.Corka "bogatych" resturatorow?? A dlugi poplacone??? Chyba nie,bo juz byliby na ulicy

 • cah50

  Oceniono 16 razy 8

  Ależ ta larwa jest ohydna !!!!

 • Gość: komor

  Oceniono 11 razy 7

  a chude dupsko znów pokazesz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX