Basia Kurdej-Szatan w bikini. Fani są zachwyceni jej imponującym brzuchem

Basia Kurdej-Szatan opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym odsłania ciało w bikini. Uwagę jej fanów przykuł przede wszystkim umięśniony brzuch aktorki.

Basia Kurdej-Szatan, podobnie jak wiele innych gwiazd, postanowiła powspominać wakacje. Dlatego niedawno na swoim profilu na Instagramie, który obecnie obserwuje ponad 1,2 miliona osób, udostępniła zdjęcia z jednego z ostatnich wyjazdów. 

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan odpowiada na pytanie o ciążę:

Basia Kurdej-Szatan w bikini

Jakiś czas temu fani aktorki dopatrzyli się u niej ciążowego brzuszka. Gwiazda nie skomentowała jednak jeszcze tej sprawy. I być może, by odwrócić uwagę od plotek o ciąży, opublikowała zdjęcie z wakacji. - Ja chce gdzieś wyjechać! Pozwiedzać - napisała pod swoim zdjęciem. 

Co zrobić, by mieć płaski brzuch? Oto kilka wskazówek:

Basia Kurdej-Szatan pokazała brzuch

Na zdjęciu możemy zobaczyć płaski i umięśniony brzuch aktorki. Co ciekawe, w przeszłości gwiazda często żartowała, że zdecydowania za dużo je. 

 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze fanów aktorki. Oto niektóre z nich:

Super wyglądasz!
Świetna figura!
Ładne ciało!
Ale Ty Basia zgrabniocha jesteś!

Basia Kurdej-Szatan: kariera

Barbra Kurdej-Szatan to od lat jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W 2009 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Popularność przyniósł jej udział w reklamach firmy Play. Aktorka jest laureatką aż trzech Telekamer (2015, 2016, 2017). Z kolei w 2018 roku otrzymała Złotą Telekamerę. 

Przeczytaj także:

Więcej o: